Prijava

Pičkice mala iskompleksirana debilna

Ma najbolje forum, Celte. Sa sličicama i eto opcija za postere i reakcije bi bilo ex3tza. Registruj ga na švajcarski domen, pišaj po sirotinji hahaha. Tilmo će doći među prvima

Onda napravi novi. Isti ovakav, sa posterima, reakcijama, rang lista k'o što je pre bila, svaki registrovani ima neku poziciju, plusevima napreduješ, sećaš se i sam kako je to sve izgledalo. Pa ćemo da se preselimo tamo i da vidimo da iskreiramo neki sadržaj koji može da privuče nove članove. Ovog govnara ovde ko jebe

veliki poso to majku mu.... recimo da bi moglo nesto da se sastavi od open sors foruma:
https://community.nodebb.org/
i mimova za koje moze da se apdaunvotuje https://memegen.link/

mozda ustvari najlakse neki redit klon pa turaj sta hoces na glasanje, moze i slike i definicije i stativolja.

ceo format vukajlije malo prevazidjen

Ma jebeš format, važno je šta se tu ima pročitati. A ne vidim šta ćeš naprednije tu od foruma kao ovaj sa slikama i sve. Napravi, pa da kolonizujemo polako,

Klub negovatelja sećanja na Vukajliju

Hahahaha sto si napaljotka tolika jado?

Ne pregovaram sa debilima

koji ti orginalni nalog bombasevic?

ima li smisla ovako nesto? https://voat.co/
ustvari ima li smisla bilo sta?

nesto mi se cini da necu da imam vremena danas popodne ovo da uradim a onda cu posle da zaboravim / da me mrzi.

Meni ovo malo konfuzno deluje, verovatno jer ne ulazim na takve forume i sajtove cesto, al mislim da bi meme kategorija bila dobar korak u vracanju ljudi ovde ako je to uopste moguce

Bob rok jebe se za sok

To s modern mimovima je jedno vreme zagovarao SKostić što je kasnije dovelo do pojave reakcija što je kasnije dovelo do novog članstva što je kasnije doprinelo pojavi svakakvih govnaša ovde što je sve to doprinelo stanju u kom se sajt nalazi danas

Ne, ne, Bob Rok puši džok, sine moj zalutali

Neće kazein da se javi jebem ga usta. Bar da nam saopšti zašto nam je sve ovo priredio. A svi smo mu mi zarađivali neke pare u nekom periodu. Nije u redu

Kako sine moj a mogu tata da ti budem

Što nisi rekao odmah, čitajući te, čovek zaključi da imaš 12 godina

Nismo mogli da ti kazemo mama i ja, mozda ne zelis ocuha, ali spremali smo se da ti kazemo znas

Snaga tvog "intelekta" je otprilike prdež posle jednog tanjira, onako, ređeg, čorbastog pasulja. Ili koka kola ziro u čaši na plus 40, treći dan

To s modern mimovima je jedno vreme zagovarao SKostić što je kasnije dovelo do pojave reakcija što je kasnije dovelo do novog članstva što je kasnije doprinelo pojavi svakakvih govnaša ovde što je sve to doprinelo stanju u kom se sajt nalazi danas

Pa to vec ne znam, ja sam 2012. Usao poslednji put sa proslog naloga, od tad mi je par ljudi poslalo neke teme i kad su na zvonku kacili nesto odavde usao sam par puta, tako da ne znam koji su bili ti prelomni trenuci propadanja sajta, a i kolko vidim svi misle da su bili cinioci neke LEGENDARNE generacije autora ovde, a da je posle njih sve propalo. Masovnost uvek dovodi do toga da se svakakvi ljudi navlace, to je normalno. Sto je neka grupa masivnija, tu su cesci ti average komentari, tako da mene ne cudi to sto ce sa novim ljudima doci i novi debili, posto debili uvek najvise i upadaju u oci. Ja sam se ovde samo dotakao spasavanja sajta u buducnosti, nezavisno ko je na njemu

Misliš na ona vremena dok je Bog hodo zemljom

Moj tata ima veci kurac od tvog tate