Prijava

Sevast, dozvoli da ti objasnim. G. Radulovic je ostvaren i imucan covek. Ima ozbiljno obrazovanje i radio je za neke od najvecih kompanija za telekomunikacije.
On nije covek cije je jedino zanimanje politika.

Elem, sto se tice Hane Adrovic trebalo bi da znas da je predsednik i potpredsednik samo funkcija koju moze da obavlja svako. Nije to neka kvantna fizika.

Treba ti neko ko ume da organizuje stranacke aktivnosti, planove itd. Po mogustvu neko ko moze da se cima ceo dana oko najrazlicitijih aktivnosti vezano za stranku.

Sto se tice lizanja stopala, to je vec samo tvoja masta.

Pozdrav i zaokruzi 15.

Koji je problem sa lizanjem stopala?!?!

Uglavnom to što ljudi a pogotovo žene imaju predrasude pa ne možeš tek tako da uzmeš da im srces stopala ili da ih spojis i staviš kurac izmedju I kreneš da hampujes. Bez veoma postepene progresije ka tome ispadnes bolesnik ko iz picke, zbog druga kažem

nisam ukapirao fut fetis nikad, ali podrzavam.

hana bas izgleda kao riba za koju nije neophodna ova postepena progresija o kojoj gambi govori

Meni nikad neće biti jasno kako iko može da glasa za lika koji se prvobitno uvatio u kolo sa vučićem ko da nije znao o kome se radi i ko da se ne radi o osobi koja je već 20 godina bila na političkoj sceni

Ja sam ubedjen da sa vučićem u kolo može da se uvati ili glup ili zloban čovek a ja ne verujem da je radule glup
Zato recimo tilmu opraštam što je glasao za sns jer je ipak bolje biti glup nego zloban

Zato recimo tilmu opraštam što je glasao za sns jer je ipak bolje biti glup nego zloban

jel stvarno glasao ili se sprdas?

i ako je glasao, jel stvarno glasao iz uverenja ili je makar imao neki interes?

ko glasa za sns iz uverenja, a ima pristup internetu, je stvarno za hospitalizaciju

Glasao ima na matorim temama crna na belo dal je imao interes to nisam upućen haha

Ne znam drugari ali moramo se sloziti sa cinjenicom da je zensko sotpalo estetski mmmm sto ne prave sladoled u obliku istog

Ako se od mase ženskih atributa ti pališ na stopala, i jesi za gaženje

Razumem da je svetica neka pa hoćeš da joj iskažeš respekt... Al' da rendom fulji trsiš stopala jebena, treba te utući tučkom onim za pesto sos

I ko nama garantuje da Radulović nije upravo sluga mmf i amerike

Ili koga god, samo je složio takvu priču da misliš da je na ispravnoj strani

sad bez zajebancije ovaj radule je lud ko struja, kao neki demokrata liberal, a hoće da satire migrante i da ih trpa u logore, mislim da bi mu pozavideli i levijatan ekipa na brutalnosti.
smetale mu restrikcije u vreme buktanja korone, probijao barikade, ispao veći duduk za nauku od miroljuba petrovića.
nema pojma ni gitaru da svira iskreno i to sam poslušao.

sad bez zajebancije ovaj radule je lud ko struja, kao neki demokrata liberal, a hoće da satire migrante i da ih trpa u logore, mislim da bi mu pozavideli i levijatan ekipa na brutalnosti.
smetale mu restrikcije u vreme buktanja korone, probijao barikade, ispao veći duduk za nauku od miroljuba petrovića.
nema pojma ni gitaru da svira iskreno i to sam poslušao.

bio je liberal, sad je vise neki konzervativac, a sutra ce biti rumunski monarhista ako zatreba

Mene za predsednika, šta fali Vučeli aj prestanite da kenjate bar za tren i osvrnite se

jedno se mora priznati sns-u, potpuno useravanje feministkinja i boraca za zenska prava, u potpunosti i beskompromisno... Prvenstveno kad su doveli zene da brane Jutku, kao sta je Marija kurvetino izazivala si coveka hahahahaha... posle ova lezba premijerka i ona debela Zorana sto su im puna usta rodne ravnopravnosti kao e pa ne znamo mi, sta kao koja fora hehe.