Prijava

Znam da te boli sto si glup ko kurac, erisha, ali guess what. To nije moj problem

hahah koliko si mu bese trazio HAHHA

O liku koji kaci pvt javno tek nema smisla govoriti... Kao ni o debilku koji ostavlja devojku jer ima pljosnate sise i to je sve sto joj od kvaliteta uzima u razmatranje. Ti si jedno uplaseno i emotivno nezrelo derishte... erisha

sto se vredjas ljubitelju pljoski

Posisaj mi kurac debilcino

od toliko vakcina nasli su fuš kinesku.

nisu nasli nego tu im dali.

fajzer prica da ne moze da proizvede dovoljno i smanjio kolicinu evropi. mi smo tipa dobili 1000 ili koliko vec komada, i naredne mozemo da ocekujemo jebem li ga kad. rusi isto ne mogu dovoljno da proizvedu, a kinezi ko kinezi trenutno verovatno prave 20 fabrika da naprave 10mlrd vakcina, i prodaju kome god da trazi i koliko god da trazi.

a mi ocemo. toliko ce da nakupujemo da ce da propadnu kad naidje prolece, i smanje se brojke zarazenih, i ljudi naprave pritisak na vlade da popuste mere, i izadje sunce, ljudi se opuste i kazu "ok, preziveli smo".

recimo, moja predvidjanja su da ce se ponoviti 2009. malo je gora situacija doduse, ali nema politickog sistema koji ce moci da istera lokdaun kad naidje prolece da vakcinise sve ljude.

a znas sto fajzer ne moze da proizvede, zaboravih to?

zato sto pazljivo mere koliko smeju unapred da uloze u to. mogli bi da uhvate kredit ko od sale, naprave sve ovo brze od kineza i da do sad preplave trziste.
ali to je skupa zajebancija za firmu za samo jedan lek, a i dalje nisu bas sigurni jel ce sve to da se potrosi.

dovoljno je samo da malo njih resi, ok dosta je, necemo vise, vakcinisali stare, i ode fajzer u kurac.

kineze sa druge strane, boli kurac.

Nesto ne verujem kineskoj vakcini.

bio sam u fazonu ocu rusku, pa onda posto rusku nece nigde da private, u fazonu sam moze astrazeneka al sad ne bih nijednu, jer mi se cini da ce biti 2009 i dr kon sa starim vakcinama

Stiže i ruska za vikend.

A đe je vama vacina, Šapčani?

Čekam Zapatine komentare

jeste se prijavili za vaccinaciju, narode

Ja jesam pre neki dan.

Dosta njih se vakcinise.

Astrozeka prvi lansirao vaccinu