Prijava

Melkijades

Triforce koji pise duge postove.

Odlično napisano spremam poduzi post da ti odgovorim

Gambi u jednoj pesmi

Stisni do daske
Pretekni sve
https://youtu.be/3is49vWMwFI

Ocemo srpski soj korone, red je da podarimo nesto svetu

Naš virus biće lider u regionu.

хахаха какво бедно програмирање сечем курац ако ови британски дански и остали вируси шатро гистро постое

Fajzerova vakcina za obični vintage virus na aparatima.

zamolio bih člana Trifors da okači mimove preko sajta igmur.com pre nego što ih linkuje ovde. Zanima me sa humorističke strane šta je na slikama, al ne mogu da klikćem na svaku posebno, a ovako bi se prikazale odmah u postu.
onih par što sam kliknuo nisu loše, ponovi ih uz preview, pliz.

Uzasne su slike,neki sizofrenicari ih pravili.

Ауторе houltu9l, имајте на уму да после зареза увек иде размак.
И немојте превише да се ширите, имате 18 плусића, то значи да можете пасти са форума у сваком тренутку.

Koja su govna novinari sa ovim novim sojevima, jbt

Ko zna koliko ovakvih melkyja i triforsa ima svako od nas u okolini a da ne zna, da se najezi covek

Ovi NPC-evi poput gambija ce se, zahvaljujuci ovoj novoj totalno legitimnoj vakcini, konacno sami eliminisati i prestati da obaraju IQ prosjek ljudskoj rasi, end aj tink ic bjutifl

Mujo pederu pusio si severu

Ajde sve napisano, svi linkovi, sve smrti i bolesti od ove vakcine itd, al kako ljudima nije alarmantno sto ih ovaj baron autisticni bodri i brani, zamisli da si na istoj strani kao on, po pitanju bilo cega, pa tacno bih se tri dana zakljucao u sobu i razmisljao gde sam pogrijesio

Daj linkove sa pouzdanim izvorima o smrtima prouzrokovanim vakcinom?

I sisaj kurac gluperdo

Pa reko je čoek da su umrli šta. Kakvi linkovi. Valjda vjerujemo jedni drugima. Znamo se dugo.

Mujo, tvoja bolest je vec poodmakla, sledeci stadijum ti je da kao Bohor zamolis djevojku da ti nabije prst u bulju. Ne znam sta da ti kazem, prijatelju, mozda bi trebao da ponovo uzmes u razmatranje ono samoubistvo sto si pominjao proletos. I gledaj... Bolje iskoristi to na valjan nacin, opasi se dinamitom i uleti u skupstinu dok je vucic unutra.