Prijava

Smrt MSM će rešiti pandemiju koronavirusa eto ti odgovor jedini pravi i istiniti

Zaboravio sam da moram konstantno da upirem i objašnjavam kako pandemije nema i da nema razloga za brigu dok god su nam dostupni hidroksihlorokvin i hlorin dioksid.
Hiljadu puta ponovljena laž < pedeset puta ponovljena istina

Где се може набавити то, да си убризгам себи кад оболим короне и где могу да те нађем да те присилно вакцинишем ако не проради

hydroxychloroquine cures over 300 diseases
Izguglaj ovo. Reci mi zašto gugl ne da podatke svih ovih bolesti koje su potvrđeno izlečive nego mi potura neke artikle o covidu 19 kojeg nisam ni pomenuo u pretrazi već sam hteo podatke o bolestima. Gugl je najveći MSM propagator na planeti zemlji.

https://youtu.be/wx4dmD1rX40
Budi zahvalan za ovaj dokumentarac morao sam dooobro da se pomučim da prekopam po jućub istoriji nećeš ga naći normalnom pretragom

A triforce sta ti je to MSM

A triforce sta ti je to MSM

skracenica za "mislim" samo u caps locku

Pa što ne pita čoveče ranije ja mislio svi su u toku stvarno

Pogledaj taj dokumentarac što sam okačio biće ti jasnije, u svakom slučaju hlorin dioksid (MMS - not to be confused with MSM lol) se na tržištu prodaje pod banerom prečišćivača vode i mora se specifično staviti da nije FDA approved i nije namenjen za medicinsku upotrebu, ali to ne sprečava ljude širom sveta da se za manje od 25 evra izleče od raka i ostalih korona

Улаже се ненормална, вероватно још невиђена количина ресурса и енергије не би ли се пронашла вакцина.

Jasno je to, ali trazenje vakcine nije prevrnut traktor u jaruzi, pa da ces brze rijesiti sa 20 ljudi nego sa 3. Jednostavno sam proces zahtijeva vrijeme, cak i ako zanemarimo samo razvijanje (jer je jako kompleksno a nismo strucnjaci ni ti ni ja), najbanalniji primjer ti je kod testiranja, jer moras vidjeti kako se ponasa nakon mjesec dana, nakon sest mjeseci, nakon godinu dana itd. Koliki god ti budzet bio, nagurati pravo istrazivanje u par mjeseci je kao da oces da sipas 5 litara u kafenu soljicu. I sami otvoreno kazu da za ovu vakcinu konkretno uvodno istrazivanje potpuno preskacu, a planiraju i da spoje sve razlicite faza razvoja i naguraju ih jednu preko druge, sto se opet nije nikad radilo u istoriji, i vrlo je diskutabilno kakve ce rezultate dati i koliko ce biti pouzdano.

Na kraju krajeva, pogledaj svaku vakcinu koja je danas u masovnoj upotrebi, svima je bilo potrebno ne 5 nego po 10-20-30 godina da se razviju. AIDS je otkriven '81. menscini pa do dan danas mu nismo prisli ni blizu. Neki klasican raspon je 8-20 godina, s tim da sam i ja racunao toliki pritisak, ljudstvo i resurse, pa sam skratio na 5+. Zajeban je to proces.

Не видим зашто би код нас вакцина стигла нешто драстично касније него у остатку света - платиш и добијеш

Nisam mislio bukvalno da ce nam kasniti, nego sam aludirao da cemo uvesti neko trecerazredno smece koje se nece u ostatku svijeta smjeti davati ni oposumima i da ce proci figurativnih 1000 godina dok prava covid vakcina bude toliko rasprostranjena i lako dostupna da ce je i ovaj cmar od zemlje uvesti i posteno prodavati. I prije nego sto kazes da bi to bio nezamisliv skandal, sjeti se ko nam brodom upravlja trenutno, i sjeti se sta je Kon vec pokusao uraditi za vrijeme svinjskog gripa

Ако не вакцина, шта ће решити пандемију коронавируса?

U teoriji, kolektivni imunitet koji cemo razviti kad ga dovoljan broj nas prelezi, sto ce sasvim izvjesno doci prije vakcine. U praksi, kad govna koja su ga i pustila postignu svoje ciljeve i zavrnu slavinu.

jebem ti al svi sve znamo

jedino sto je gluplje od nas ovde sto drvimo kurac o koromi sa 20 misljenja bez da pojma imamo, je kad izadje neki doktor na tv pa krene da drvu kurac ko i mi o zaraznosti korone i drustvu i sta da radimo, al on kao 100% u pravu jer doktor

sve vise mi se cini da svi redom se klade sa misljenjima sta je trenutno i kako treba raditi i tako to, i onda se posreci nekome pa bude u pravu.

osim trifors, ti se bas kladis da ce andora da osvoji svetsko prvenstvo. u teoriji moze da se desi da si bas ti sve vreme bio u pravu, da je epidemija politicka izmisljotina i da se leci hidrohloridom al tesko da ces da dobijes tu opkladu

osim trifors, ti se bas kladis da ce andora da osvoji svetsko prvenstvo. u teoriji moze da se desi da si bas ti sve vreme bio u pravu, da je epidemija politicka izmisljotina i da se leci hidrohloridom al tesko da ces da dobijes tu opkladu

2022: популарна "богиња" стиже у Андору ла Вељу, Трифорс најавио кандидатуру на изборима за прецедника Србије 2027.

Druže ja sam tu opkladu dobio još odavno samo vas puštam da sami dođete do zaključaka jer ne bi to bilo to ako ja moram da vrištim naokolo ko Aleks Džouns a vi nećete da obavite svoj deo posla. Ova masovna histerija i ispitivanje je sasvim prirodan tok stvari niko se nije naprasno probudio i preko noći skapirao igricu. Dao sam vam dovoljno informacija samo na QAnon temi i mislim da je pametnom dosta, doduše pamet i samoživost izazvana nekom diplomom koja potvrđuje indoktrinaciju su dve totalno različite stvari.

jedino sto je gluplje od nas ovde sto drvimo kurac o koromi sa 20 misljenja bez da pojma imamo, je kad izadje neki doktor na tv pa krene da drvu kurac ko i mi o zaraznosti korone i drustvu i sta da radimo, al on kao 100% u pravu jer doktor

Bukvalno, doktori od pocetka vuku svako na svoju stranu, mozes da lupis random misljenje o koroni i negde ima neki doktor koji je to isto tvrdio sig.

Ajde za nas je logicno, Vukajlija, osim Maestra bazendzije niko ne tvrdi da je nesto sto nije, vec pisemo svoju perspektivu, eventualno cinjenice koje smo saznali. Al sad bukv cijeli svijet gleda u doktore, mislim kontam da su i oni ljudi, al mamu mu jebem makar priznaj kad nesto ne znas, ili se ogradi pa reci da djeluje tako, ipak tvoja rijec ima vecu tezinu od tamo nekog Triforcea ili naduvanog gambija

druze, jedina istina koju ces da saznas u zivotu je da istina ne postoji vec samo neka vrsta konsenzusa oko toga sta je stvarno a sta ne, koju ne kontrolise niko.

al mamu mu jebem makar priznaj kad nesto ne znas, ili se ogradi pa reci da djeluje tako, ipak tvoja rijec ima vecu tezinu od tamo nekog Triforcea ili naduvanog gambija

pazi, dobro je sto se menja misljenje i stavovi. to znaci da ucimo kao drustvo sta se dogadja, i tu treba da im se da malo lufta da ne bude "pa dobro sta sad, juce si pricao ono".

al da, treba strucnjaci da pocnu svako iznosenje tvrdnji sa disklejmerom "pa ono, ne znam bas, al za sad se cini". sto neki i rade, al ti nisu uopste zanimljivi da se slusaju, to je problem

nauka koja je odmerena, prica samo o potvrdjenim cinjenicama i ne spekulise je dosadna u picku materinu.
to uvek pricam kad ljudi krenu pa dobro, sto ne slusaju prave strucnjake sto se celi zivot bave tim nego.... (gretu npr). ne slusaju zato sto su dosadni cak i kada pricaju o necemu zanimljivom.