Prijava

al ono sto sam zakljucio za sig jeste da je plidu pajsad medicinski tehnicar po struci (smer opsti) (bio strebercina)

a Jovina indoktrinacija ide iz kuće, tako da manje više očekivani odgovori.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/gradjani-vakcina-astrazeneka/

cudna je sad malo ova fama sa astrom, cuj sace tek ispoljila nezeljena dejstva.
Ono za vreme pandemije raznorazni jovori bi opravdavali teorijama zavere i kojekakvim ludorijama

vrv je slican slucaj i sa fajzerom, to tek treba dodje na red

Ono za vreme pandemije raznorazni jovori bi opravdavali teorijama zavere i kojekakvim ludorijama

Cara, nije poenta u tome, da ja, kao što ti misliš, nekritički usvajam to da su vakcine ne znam ni ja neki čarobni eliksir bez ikakvih nuspojava, već u tome, da čak i ako si svjestan da mogu imati nuspojave, čak i ako su te nuspojave ozbiljne, u vrijeme pandemije prosto

NIJE ODGOVORNO ŠIRITI PANIKU I NEPOVJERENJE PREMA VAKCINAMA, jer koliko god vakcine potencijalno bile opasne, toliko je korona potencijalno bila još opasnija.

7 miliona ljudi je umrlo od korone.

Bez vakcina bi taj broj bio dosta veći.

Jovo, obj princip koji furaš jeste da su vace magic eliksir, ali sa druge strane poprilicno si objektivan pred cinjenicama i nisi zadrt da ne prihvatis ocigledno sto je za rispekt.

NIJE ODGOVORNO ŠIRITI PANIKU I NEPOVJERENJE PREMA VAKCINAMA

ovom izjavnom stitis krupni kapitial bez da imas svest o tome, ujedno guras agendu kako zbog malo vece koristi (pitanje je) (statistiku napisao proizvodjac vace bukv), istovremeno aboliras neadekvatno lecenje, zatvaranje, epidemiju straha i slobodu kretanja doslovno. Bukv stajes u zastitu centra koji je furao narativ i nudio na silu eliksir i na posletku napravao statistiku kojom ti sada mlataraš kao merodavnom.

Molim te da razmisliš o tom aspektu.

Odoh da spavam, highlightsi dana;
1) cara saznao za vakcinisanje lisica iz aviona
2) cara saznao da tetanus ne raste na hrđavom ekseru
3) jovu zabole kurac za metale u vakcinama
4) bayern popušio, jebachu skočila temp

Thats all folks, goodnight

lol plidu ftw

5) melka ujo ker dok je teo na silu da ga vacinise pa se posle toga sam vacinisao

evo za jovu jos kvalitetnog materijala vezano za uticaj vaca od random plidua (za 4-5 dina)

https://www.youtube.com/live/k_ckkvPeWKw?si=Dd4Y4D5LfKr8L-87&t=92

Ali Mario

Z N A
N
A

ko i moja pokojna baba. Tj. ona je ipak znala više. Vodila je djecu redovno da se vakcinišu kad je to trebalo.

A onaj Semir stara baraba, izmislio piramide da uzima pare naivnim turistima. Mada ne smeta mi, donio je neki profit svom gradu, smislio način da se uzmu pare strancima. Ako su već budale, red je i da plaćaju porez na budale.

eeee moj Jovo, nije ti dobar taj sarkazam kada se susretneš sa činjenicama, te ima lekara budaletina odjednom, te neko izmislio piramide, te ovaj podcast nista ne valja...

jos da si se vacinisao na koronku pa da te covek i razume, a svesno si izbegao vakcinaciju tokom pandemije i saci ti nasao nekom nesto prigovoris...brate mili....

Piramide postoje, ali su nastale prirodnim putem. Zapravo to brdo, ima piramidalni oblik samo sa dvije strane, a sa druge dvije se normalno uklapa u ostatak te tu planine.

Meni jedino što je interesantno tu su oni tuneli Ravne. Ne znam otkad se zna za to, ko ih je kopao, koja im je svrha itd...

A Semiru za biznis skidam kapu. Prodaje flašice vode koje su bile u piramidi, po cijeni od 10 maraka. (5 evra)

haha zna jova da je prica lazna al djokovic budalan ide tamo svako malo (semir mu masno naplacuje)

brdo piramidalnog oblika inace cest oblik u prirodi, a sa druge strane se ne zna sta je. I egipacke piramide otkopane pre fazon 100 dina

jel isao pliduu nekad na piramide pitam se

Šteta što je Semir preuzeo taj projekat. Volio bi da neko kompetentan i relevantan istraži lokalitet Ravne i te podzemne tunele. Stvarno me zanima o čemu se tu radi.

A za ovo

egipacke piramide otkopane

Loš trol ili neznanje kosmičkih razmjera. Čuj otkopane.

cuj neznanje, istrazi malo kada je egipacki lokalitet otkriven

Šteta što je Semir preuzeo taj projekat. Volio bi da neko kompetentan i relevantan istraži lokalitet Ravne i te podzemne tunele. Stvarno me zanima o čemu se tu radi.

znaci ima ovde nesto i pored svega samo onaj ludjak semir radi sve pogresno. I za egipacke bi bilo bolje da su u usa, ko zna sta bi se do sada sve izucilo

jbt covek dodje istrazi, otkrije lokalitet, krene sa radovim popularizuje pricu, ima planove za dalje, napravi profitabilnu pricu, od prvobitne neverice mnogi se zainteresovali evo sad i jova

jova: voleo bih da ima neko kompetetniji da to stvarno istrazi

piramida na planeti mala miljarda al na balkanu neka da se desi nemoj slucajno to sigurno je prevaretina neka. Jedino da dodju neki strani naucnici sa oxforda recimo, kada oni potvrde prica ce biti real do tada pisi propalo