Prijava

Primio sam fajzerušu danas. Zasad mi je super, nije me ni taklo. Javljam ako mi se prospe materica po trotoaru.

Trifors na aparatima

Hahaha

Zivjece ova tema

Пре два месеца тачно примио прву дозу АЗ, ево чекам тромб баш да ми се појави сваки час

Ja drugu dozu fajzera primio u četvrtak. Idući dan sam se osjećao umoran ko majka. Jučer je bilo malo bolje. Danas sam se vratio na 100%

Sve u svemu, crijeva mi nisu izlazila kroz uši. Ja to interpretiram kao pobjedom. Jedino pitanje je kako izvaditi taj famozni Bill Gatesov čip iz glavića. Smeta mi tokom drkanja

Prvu dozu nisam ni osetio, juce sam osecao vrlo slab bol u ramenu gde sam primio vakcinu i to je to. Videcemo za drugu, cuo sam da kod fajzera druga doza legne teze od prve.

E divno - aj budete ljudi pa prislonite magnet na mesto uboda, da vidimo da l radi ova tik tok pomama, uzela je dovoljno maha da je ne ignorišu ni mejnstrim mediji poput BBC i drugih treš kanala.https://rumble.com/vgx279-13-cases-of-people-becoming-magnetized-after-their-covid19-shot.html?fbclid=IwAR0nz4UYxQsv0ZltEBrFospHiXaR0nIIs97UrCbLLf89NwRkHJK2QiidD8g

Ne stvarno, šta vas košta. Okačite i neki snimak.

uzmem iz zezanja stavim neki magnet iz starih slušalica i ništa, kapiram ma šta znaju oni sa vukajlije antivaxeri još me naterao da se cimam. Kad setim se da sam primio u drugu ruku, ja stavljao na drugo rame. Uzmem vratim se, ponovim kad ono stvarno kao da vuče nešto, nije baš da stoji, ali kako povlačim osećam na tom mestu neko pomeranje ispod kože, vuče jebote, slabo, ali oseti se definitivno.
Možda tripujem, odem do mojih da proverim koji su primili svi različite vakcine i isto na mestu ispod uboda jedno 3-4 mm svi osete da nešto po njihovim rečima ''mrda''. Setim se da komšija jedini u zgradi primio Fajzerovu i siđem dole da ga pitam, bio taman ispred zgrade mrčka nešto oko kola. Kažem brate imam neku ludu teoriju, do sad nisam shvatao avaxe ozbiljno, ali nešto se dešava kad se prinese magnet blizu mesta uboda. On u fazonu brate beži tamo dok te nisam gađao metalnom pupmpom.. Ništa tako se mi zapričali nešto , on neće da proba, ali nekako ovamo onamo ubedim ga nekako da kroz zajebanciju stavi. Na kraju pristane, ali uz opkladu, laško pivo flaša, može. I to samo ako se bilo šta oseti. Stavi on magnetić on brate ostade da stoji! Znači kod mene i mojih ukućana su kineska, ruska imamo i astra zeneku - samo pomeranje. Kod njega Fajzer kao neodijumski magnet stoji i vuče jedno deset puta jače.
Evo ne znam stvarno.

https://vukajlija.com/forum/teme/75200-vaccina?strana=76#post_4062430

оптужује за понзијеве преваре - истовремено држи криптовалуте

Ajd Sevaste probaj i ti, da vidimo rezultate. Ako ništa, napravićemo dobar trol od ovoga.

Isus bi dosao sada al se plasi da ce ga debeli popovi pojesti i popiti mu krv. Moraju svi da ga prime a popovi ce da ga prime u dupe da bi se dobro primio posto rade sa narodom i u velikom su riziku od Sotonine side.