Prijava

Mene je silovala jedna gospođa u pedesetim godinama. Naime, prolazio sam njenom ulicom, i ona je bila u dvorištu svoje kuće, u kojoj inače živi sama, pošto je udovica. Znam je odranije, ali iz viđenja i preko nekih zajedničkih događaja. Kada me je videla, zaustavila me je da me pita kako sam i šta radim, na šta sam joj ja kratko i nezainteresovano odgovorio, i taman sam mislio da produžim dalje, ona me je pitala da li bih možda hoću kafu. Pošto je bila vrućina, leto, pomislio sam da bi mi prijalo nešto osvežavajuće jer sam bio porilično žedan pa sam pristao i prihvatio poziv. Seo sam pod trem međutim, rekla mi je da je bolje da uđem u kuću jer je veća hladovina. Pitala me je kakvu kafu pijem, rekao sam bez šećera, pitala me je da li bih možda i jednu rakiju, rekoh može, može. Sećam se da sam popio tu kafu i rakiju, nešto kratko smo pričali, ja sam joj zatražio čašu kisele vode, ona je otišla, donela flašu i sipala mi, i dala mi čašu u ruke, a onda mi je sela u krilo i nabila mi svoje ogromne sisetine u lice. Meni je čaša ispala od šoka iz ruke. Strgla je bluzu sa svojih grudi, uhvatila me za glavu i nabila svoju široku bradavicu u moja usta. Onda je ustala, skinula mi je šorc i bokserice, i uhvatila me je za onu stvar i počela da uzdiše, da pada u trans, govorila je kako je gladna i kako voli mlado muško, meni se sa oproštenjem digao ali meni je dignut 24/7 i to ne znači ništa, počela je da bukvalno ujeda, sisa i guta moj ponos, onda me je uhvatila čvrsto poput bravarske stege za penis, rekla da spustim ruke pored sebe i da se ni slučajno ne opirem, i odvela me je u spavaću sobu gde sam bio primoran da svršim sedam puta, do poslednje kapi, pohotna veštica je ispila mladom Samsonu i poslednju kap snage, moji testisi su bili suvi poput baruta i manji za pola svoje veličine. Slučaj nisam prijavio policiji iz razumljivih razloga i radi zaštite svog ugleda i drugih stvari. Ali mi je dosta lakše sada kada sam to anonimno podelio sa grupom drugih anonimusa, hvala svima

Hvala ti na ispovesti.

Nadam se da te to nije previše oštetilo mentalno.

Pa i nije. Svratio sam još par puta kod nje. Svraćam i dan danas

Znaci s tobom me vara...

Bob rok je pitao svoju baku da li moze biti alfa muzjak. Baka mu je potom jebala kevu za drskost

youtube.com/watch?v=3AsHsFjxDGw

Destruktivne emocije uvek prate traumatična iskustva.
Čovek mora kroz normalan i zdrav "acting out" da se isprazni, a to podrazumeva bavljenje sportom/fizičkim aktivnostima, razgovor sa kompetentnim sagovornicima, razmišljanje o potencijalnim rešenjima, pomeranje fokusa na nešto korisno i oslobađajuće, itd...
Mislim da nesporazum koji nastaje kao posledica straha od nepoznatog predstavlja veliku i univerzalnu traumu za čoveka.