Prijava

Bonbi canvas bonbi revolucija bonbi potencijal bonbi penetrira jako svojom mlohavom kiticom

RTS je za 50 godina izrodio dve osobe vredne postovanja. Micu Orlovica i Jovana Memedovica.

Toliko o tome

pre toga su bese bili rtb. beogradjani vazda govna bili

u teoriji je nacionalna televizija entitet koji se finansira direktno od pretplate, koja ne ide preko budzeta, i nije zavisna od vlasti ili bilo kakvog budzetskog plana i odgovara direktno narodu svojim programom, kako trosi budzet i kako ih informise :)

mislim da je rts simbol truleži.... bilo je svetlih primera, tipa sinhronizacije crtaća, zimski bioskop ili 3K, ali smrdi mnogo... u principu nisam nasilnik, ali ne bih se bunio da to neko spali, prvenstveno naravno da evakuišu ljude u zatvor

Institucija koja traje 70 godina

RTS je za 50 godina izrodio dve osobe vredne postovanja. Micu Orlovica i Jovana Memedovica.

A MILKA CANIĆ!!!???? (pokoj joj duši)

ogresiste dusu o branka stankovica iz kvadrature kruga

Apelujem na rts da tokom večerašnjih protesta puste neki film sa brus lijem
https://www.youtube.com/watch?v=KyN4AU7DbUg&t

N1 već duže vreme jedan od retkih realnih informativnih kanala, ovi nacionalni...

Ne budi slep to što glume kontrolisanu opoziciju i što objavljuju neke vesti kojih nema na drugim kanalima ne znači ni u jednom smislu da su "informativni". Svima njima je u cilju podela naroda pa makar platili cenu ko BK

Zahariyeah Trnavchevic?
Zhika Sharenica?

meni svi na rts deluju preplaseno.jos kada im dodje predsednik,pa ne znaju dokle smeju da mu postavljaju piotanja,pa se gube.prazni pogledi,mole boga da ovaj ode i da prestane vise da sere po njima.sportska redakcija im kao gomila istraumiranih ratnih veterana.sve nesto pipavo i bezlicno.cak se i ne bave politikom direktno,a poplaseni.

u teoriji je nacionalna televizija entitet koji se finansira direktno od pretplate, koja ne ide preko budzeta, i nije zavisna od vlasti ili bilo kakvog budzetskog plana i odgovara direktno narodu svojim programom, kako trosi budzet i kako ih informise :)

РТС: Драги грађани, са бисмо били стварно независни, морамо увести претплате.
Драги грађани: https://youtu.be/sLXpV921ee8

realno, bujosevic deluje kao lik po kome se ceo sns isere,pa on onako posran i srecan ide na rts da direktorise.

nije iskljuceno.generalno mi pojedini deluju ucenjeno,a pojedini su tu zbog para.jedino mi ne ide u glavu sta su to mogli uraditi,pa da ih ucene toliko da budu jebani konstantno.

ne mora da bude mnogo, svako ima nesto.. jebo oliveru jovicevic mlohavim kurcem usta, ovi snimili i to je to.. kaze pustamo onlajn ako ne cutis itd... za sitne stvari ljudima unistavaju zivote