Prijava

mene više brine to što se ne pominje onaj jurićev pedopolitičar

Ma jebala se ona s njim za poziciju to je sig, ali posle toga nije hćela više, on nije mogo preboliti i nutkao se, nutkao lovu, nutkao bolju poziciju ali kad je i tad odbila onda je iskoristio malo prljavije trikove i nasilnije valjda. Nego ovi što su mu sudili bili na njegovoj strani (platio ih je 100%, samo se ne zna da li je puno platio ili malo) al nisu znali kako da se otarase dokaza i sad pošto dokazi postoje, a ni njemu nije prvi put da je okrivljen za tako šta morali su tutnuti ta 3 meseca da ne ispadne da je pravosuđe korumpirano

Kakva je to droljetina jbt... Ode čovek na robiju tri meseca zbog najobičnije kurve koja gradi karijeru preko kurca

I treba kad je glup. Ja kapiram da čovek nije lep i naočit ali svaka vašarska kurva će dati za pare, čista posla. U austriji dobiješ i račun. E sad ako se zaljubio pa kao pati onda tek ko ga jebe. Ima oko 60 godina, ako dosad nije naučio zatvor može samo da mu pomogne

btw ima li ženu, decu?

stratimir nema više od 25 godina garant. Tipa popije dvije pive i hoće da se bije LOL

e stratimire nisu žene krive što ti je mali kurac xD

tuzna realnost koju ljudi ne zele da sagledaju je da je njega marija jednako navlacila koliko i on nju
istina je da su se ovako volkali dugo vremena i on tako sa njom ide na zurkice i pretvaraju se kao da su nesto, njoj je odgovaralo zbog pozicije a njemu zbog lepe devojke pored njega
kada je odlucio da predje na drugu i odjebe ovu, onda je odjednom krenula prica o jutki napasniku, sto on u sustini i jeste

Nit je heroj, nit ljubavnik, nit zločinac, samo obična seljacina nepismena

Kontam sve riba je kurva ovo ono, slažem se, ali to je suština problema, takvo zapošljavanje i napredovanje na poslu preko picke je problem koji treba da se zaustavi. Ali ne tako što jednog nepismenog cobana staviš u zatvor, nije tako jednostavno

Kontam sve riba je kurva ovo ono, slažem se, ali to je suština problema, takvo zapošljavanje i napredovanje na poslu preko picke je problem koji treba da se zaustavi. Ali ne tako što jednog nepismenog cobana staviš u zatvor, nije tako jednostavno

naravno da nije tako jednostavno, al ako ga ne stavis u zatvor onda saljes poruku svim takvim seljacinama da je skroz okej mahati kitom u kancelarijama i traziti od rendom koleginice da ti ga popusi jer ti nije legla kafa

ajde bre da zalijemo sto je makar jedna sns njuska dobila makar i 3 meseca zatvora, jes da nije ni najbitnija, ni najgora, al i to je nesto

ceo slucaj pokazuje da pritisak koji javnost vrsi itekako ima smisla, nece sad vucic pasti zbog toga, ali da nekolicina ljudi nije iznova i iznova ko papagaji ponavljala sta se desilo, ne bi dobio ni ta 3 meseca garant, i jos uvek bi stipao neciju zenu/cerku/sestru za bulju kad mu se digne

Relativno se slažem, ali opet mi ceo taj fazon žrtvenih jaganjaca nekako bedan. Način da se kriminalni sns opere hapšenjem sitne ribe dok ljudi koji rade mnogo gore stvari prolaze nekažnjeno. Da pokazu kako oni procesuiraju one koje krše zakon. Mislim jeste neeticki jebati zaposlene, ali nije za zatvor. Sve u svemu sve mi to mirise na težak populizam i mazanje očiju spremom dok ti pričaju da su to kapi za oči.

Pregovori u Gambyjeu vidim daju rezultate

Necu da trosim reci o ribolikom paceniku, verujem da su neke devojke i zene mnogo gadno prolazile zbog njega, al nije da ni ova nema bas putera po glavi.
Ja sam ubedjen da je ona "flertovala" i navlacila ga, utripovala da je toliko dobra i fatalna da ce ovom biti dovoljno samo da mu se ona smeska i da ce dobiti sve...verujem da je znama i da mu sedne u krilo i da je pustala da je stipne za dupence, volka malo da ljubka u obraz i tako to...medjutim kad se teleca glava napalila i kad mu sperma udarila u glavu i hoce da jebe ova kao eee pa nema sad...ok njeno pravo da ne da, al ovde se niko nikad nece baviti uzrokom.....otkud to da je zena bar malo odgovorna???

ceo taj fazon žrtvenih jaganjaca upravo tome i služi, da se narodu mažu oči sitnim aferama nebitnih stranačkih dupeglavaca dok se iza dimne zavese uveliko pljačka i rasprodaje. Kao i godinama u nazad jebiga

u ovom slučaju jutka snosi punu odgovornost jer je bio na državnoj funkciji i ako je žena i pokušavala da ga uvuče u neke seks igre morao je da je otera a ne da se mrsi na račun narodnih para jelte

Kažem definiši se, Gambi. Ovo što Pezos priča je čisto pičkopaćeništvo zavijeno u šarenu lažu, kao "eee jeste ovaj manijak i životinja ali i žena je odgovorna..." Čekaj druže, do juče si pljuvao po kurvama, sad odjednom zaokret i odstupanje od stava da su sve žene kurve, kako to, Jutka u tvojoj varijanti mora biti jebač, glavonja, madafaka, šta sad, otkud odjednom ovaj poluoblik ljubavi prema ženama?

I da kažem, RAZUMEVANJA

Msm, to je tip žena koji uopšte ne oseća krivicu zbog toga što radi... I sad Jutka kriv, a ne ona jer nije momentalno alarmirala javnost na prvi pokušaj ucene, o čemu ja raspravljam ovde sa debilanom uopšte