Prijava

Zakljucana ona tema jbg. Malo sam je precesljao jer sam hteo da postujem. Iskreno nisam imao blage veze o satovima pre 2 godine, ali zato sam sad doktor satova. Niko nije ni pomenuo marku SEIKO
koja je po mom skromnom misljenju najpopularnija marka posle recimo Rolexa, tj najpopularnija medju rajom.

Satovi u mojoj dushi idu unazad XD

Seiko pristupačna a dobra marka. Imam neki, dobio ga prije 10 godina. 3 puta mu promjenio bateriju, i dalje šljaka.
No, sad bih malo da promjenim pa mi se kupuje nešto malo elegantnije. Crno. Minimalističko. Nešto ko Nordgreen Pioneer. Samo da ima kod nas.
Ima neko neku preporuku?

ma dobro pusti to nego jel ti soja pusila onda

Eru brt, riješili smo to još onomad, znaš da nije, opet pitaš, pa nije ti bilo dosta, oćeš još?

satovi su bacanje para.nemam sat, ustvari imam na mobilnom

Da brate satovi su sranje ono, zasto bi samo pogledao u ruku i video koliko je sati kad možeš izvaditi telefon iz džepa pogledati koliko je sati i gurati ga ponovo u džep.

Takodje i kad radiš kad su ti prljave ruke ili voziš baš nije korisno imati sat na ruci da vidiš vreme koje ti je od značaja u tom trenutku nego prljavim djubravim rukama vaditi Iphone X

Isto tako koje je poenta imati nešto lepo elegantno što se sjaji i ostavlja dobar utisak i govori ponešto o tebi na ruci, baš ono sranje.

Sat je nakit, i to je ok.

Maestro doktore, koji su satovi najbolji, i koji ti imas?

satovi su proseravanje, posebno oni skupi

dobar utisak i govori ponešto o tebi

da imaš komplekse?

Nakit brate, ko i svaki drugi.
Mozes da imas skupi, a mozes i da imas neki seiko koji izgleda skupo, stagaznam.
Nisam se nikad lozio na to. Mozda zato i ne jebem cesto i puno kao maestro.

odluči se brate, čas oćeš bazen, čas sat

No, sad bih malo da promjenim pa mi se kupuje nešto malo elegantnije. Crno. Minimalističko. Nešto ko Nordgreen Pioneer. Samo da ima kod nas.
Ima neko neku preporuku?

za te pare (300-500€) ja bi pre uzeo tissot, koji god.

Samo Rolex je sat bajo moj sve ostalo su blede kopije.

Samo Lonžin.
Inače ne nosim nikakav nakit, ni prsten ni lanac ni sat, smeta mi taj osećaj okovanosti.
Sloboda Čačak :)

Lepi momci ne nose sat.

Ja imam baš Seiko sa smeđom kožom... Platio ga 250 evra, i odlično me služi. Old skul dizajn, ništa pretjerano... Stalno ga nosim.

Samo Rolex je sat bajo moj sve ostalo su blede kopije.

Ima mnogo istine u ovome.

Imam 10 od njih 10 8 je sa gumenom narukvicom kežual varijanta koje ne nosim i jedan sa braon kožnom i sa crnom kožnom jer cipele i kaiš pošto ih samo tad i nosim
O ceni ne bih želeo

Maestro doktore, koji su satovi najbolji, i koji ti imas?

Znam da je ovo bilo podjebavački ali odgovoriću. Znači imaš Rolexa od nekih 7k evra na pa naviše. Onda imaš neke gluposti tipa Tudor (ćerka firma Rolexova) slično upola cene, zatim Omega koja opet ima neki svoj šmek, nosi je James Bond u novijim filmovima ali i to je sponzorisano, ona je oko 3-5k evra čini mi se, zatim ona sranja Tag Heuer, Hublot i slično što je skupo a go kurac dizajn i sve.

Prelazimo na satove dostupne običnom narodu, tu prednost ima Seiko. Prate ga Citizen i Orient ali meni su malo poružni oni, stvar ukusa. Ostalo ne vredi ni pominjati