Prijava

...ili grešno zadovoljstvo.

Koje pesme, filmove, emisije, knjige, igrice, prehrambene proizvode, marke cigareta (ili već nešto) volite iako ste svesni da je kvalitet navedenih stvari manje-više loš, upitan/diskutabilan ili na lošem glasu?

Dakle, guilty pleasure predstavlja nešto što mnogo volimo, ali ne bismo baš smeli to (javno) da volimo jer po objektivnim ili subjektivnim kriterijumima to što volimo nema podršku velikih masa, a možda je čak i zvanično proglašeno nečim što ne zadovoljava visoke standarde kvaliteta.

Mislim da čovek nekad ne može da usaglasi svoj ukus sa mišljenjem koje vlada u društvu, tako da o ukusima nekad mora da raspravlja.

Pišite.

ne radi se o lošem kvalitetu tu, već o recimo nezdravim stvarima. Štaviše, kvalitet je gotovo uvek vrhunski.

Ne lupaj ima serija koje su guilty pleasure itekako, sapunice mahom

Tako da si potpuno omasio, prvi post je dobar. Guilty pleasure je ljudima npr mek, svakog da pitas reci ce ti da je sranje, a u svako doba dana svaki mek u bg pun, a nema ih malo

Poenta su stvari koje ljudi neće da priznaju da vole ili rade jer je generalno mišljenje da je to sranje

Meni je glasanje za seselja bilo guilty pleasure dok se nije autovao kao sns botina

e sad glasanje za seselja gilti plezr, kurac moj.

gilti plezr je kad sednes sa zenom, narucite koktele i kad donesu daju njoj tvoj, posto ocigledno niko sa testosteronom nikad nije narucio to. ili kad se napijes pa malo pustis red tul pa red tejlor svift, pa antword, pa opet tejlor svift, a ljudi te gledaju cudno.
tako to, sto ni u kojoj situaciji nemos kazes da je kul.
kad cujes pesmu, pa kao ok kul ovo, potrazis na jutub, ispadne selena gomez.
pricao mi drugar to.

nzm za mene ne postoje gej kokteli ako ima alkohola sta znam

msm ako stavi samo malo onda i jeste malo meh ali ako te koktel moze poslati na ispiranje onda i nije toliko gej

pa red tejlor svift

to je homoseksualizam, ne gilti pležr.

gambi ne seri

Grupa Abba mi se baš sviđa.
Ljudi koji vole ozbiljniji i tvrđi zvuk (rok, pank, metal), ovu grupu ne mogu da smisle.
Mislim da Abba slušaoce vadi iz depresije, jer pruža neobaveznu zabavu umesto mračnih činjenica.

https://www.youtube.com/watch?v=xFrGuyw1V8s

https://www.youtube.com/watch?v=-crgQGdpZR0

Ja svake godine pogedam jos po jednom celu Twilight sagu, uzbudjuje me odnos Bele i Edvarda

to je homoseksualizam, ne gilti pležr.

nije, samo je sranje muzika. i to je ok.

a i sta jes govna samo i cutis, a tamo sam u avganistanu verovatno svako drugo vece pre spavanja pustis penal seriju kad zvezda osvaja ligu sampiona pa onda nadjes neke slike splavarki u zvezdinim dresovima, i onda drkas na to u zvezdinom dresu.
posle se osecas prljavo.

Maraja i rahmetli-Luter, ovo uvek pustim u najkasnijoj fazi pijanstva, znači kad bi neko normalan počeo da forsira Nina ili Ipčeta. I onda se rasplačem, jer osećam kako čak i jedna Maraja ima tremu od Lutera, a on je bukvalno vodi kroz pesmu, alteuistički i nesebično, fejt in hjumeniti ristord.
Inače uglavnom slušam umobole, džez, prog-rok, stoner-rok, tvrd tehno i crne cipele, da stavim ovo u neki kontekst.

https://youtu.be/Nu9RVPTpDyA

Kaka bre Maraja koji kurci. Ala vi zastranite kad odete preko.

Mrtav pijan u kafani, daj Maraju i onog lika što je vodi jer je nesigurna lol.

Upravo ne mogu da spavam jer neki klinci prave žurku sa preglsnom muzikom, al deca ladno puštaju pesme Tome Zdravkovića, u 4h ujutru. Zato im nisam zvao policiju. Xd

Da l će neki zemljotres. Govnjari golubovi se nešto uznemirili lete ko blesavi.

Dobro je što sam budan u 5h ujutru, čekam da bucko odvali od batina stipe miocica.

Zena od sultana. Zarazna u pm