Prijava

1.RTS
2.Pink
3.informer
4.Alo
5.Srpski telegraf

1.informer
2.pink
3.rts
4.kurir
5.ostali
telegraf je nesto kao mladji bezopasni retardirani brat prve trojice

1. pink
2. rts
3. informer
4. bljuc

Informer
Pink
Vice srbija

Rts necemo, drze taoce (vitez koja, kamiondzije,...)

1. Blic
2. Glorija
3. Zona sumraka

informer, pink, studio b... to nisu novinari

Pink je sluga režima uvek na strani vlasti za neplaćanje poreza a da očuva socijalni mir Farmom nemaš ti tu šta
Rts je problem druže to se ne sme

ja sam uvek to drugačije posmatrao, rts je državna televizija, naravno da neće pričati protiv trenutne vlasti jer ih bukvalno ona plaća, ali nezavisna, privatna televizija koja se šupka vučiću..

1.Pink
2.Informer
i dovoljno, to je kao kad ubijes dvoglavu azdaju.

1. N1
2. Danas
3. Aldžazira

da jebote kud al dzaziru zaboravih to je najvece zlo

ja sam uvek to drugačije posmatrao, rts je državna televizija, naravno da neće pričati protiv trenutne vlasti jer ih bukvalno ona plaća, ali nezavisna, privatna televizija koja se šupka vučiću..

Brate poenta pretplate na RTS je bas da se ne bi finansirala od strane drzave i imala mogućnost da bude nezavisna, mi je plaćamo, ne vlast

onda ste u pravu. ja iskreno ne znam ni kako funkcioniše ta pretplata, prvi put čujem...

bravo, jebena al džazira, ono treba spaliti. srećom nebitna je u svakoj državi koja nije muslimanska

hahah slomili su kamermanu opremu na protestima al dzazirinu

1.Vučićević
2.
3.
4.
5.Vučićevic

Prvo treba motkom izlomiti koske raznim Erishama, a onda videti šta i kako. Informer jebe jako

Ovo za paljenje RTS-a ne bih ni komentarisao, uzmi tvoju kuću pa je zapali... Ako opet izađu razne Histerishe da uništavaju sve redom, treba im slomiti kičmu pendrecima, bez trunke milosti

Što bi ja palio svoju kuću pa nisam ja kurva svake vlasti poslednjih 30 godina.
Najveća greška 5 oktobra je bila što je samo sloba završio u ćorci i to još stranoj a trebala je cela garnitura zajedno sa firerom.
Druga najveća greška je što RTS nije spaljen do temelja jer je očigledno da će uvek ostati kurva svake vlasti.

Koji god da je skontao naslove tipa "NEĆETE VEROVATI", "FOTO" i "VIDEO".
Glupi senzacionalizam uništi novinarstvo, pored svega ostalog.

Kako koga uhvatim. Veliko finale bi bilo spaljivanje Cece Velickovic ispred skupstine. Obavezan prenos na svim televizijama.