Prijava

Živeo bih u Kanda što da ne, ali u eng govornom području isključivo. A to je zajebano malo, lakše se ode u fra kantone
usa u teoriji je kanada

Putin, sasvim legitimno, može da vlada do 2036. Sidjispink doživotno. Erdoganu uopšte ne ide loše, naprotiv, Orban kida, Lukašenko se ne da, Milo uzima izbore, posle borba za opstanak. Kad se samo setim kako su Slobu nazivali poslednjim diktatorom u Evropi, uhvati me nostalgija. Jedva čekam da Tramp uzme drugi mandat - biće tesno u svakom slučaju, ali ako je mogao mutavi Buš da se reizbori, izguraće i ovaj. Malo kad razmisliš, veće su šanse da Južna Amerika ponovo počne da uzgaja imperatore nego da se rešimo trenutnih.

Mislim da je iluzorno te apsolutiste manjih zemalja nazivati diktatorima, niti sam ih ikad tako shvatao. Jer njima diktira uvek neka jača sila.

"da se svi malo ugledaju na Džastina Trudoa, Makrona, pa u krajnjoj liniji i na Zaeva... to su vođe."
https://i.imgflip.com/9eher.jpg

Naravno, ali i jačim silama diktira neka jača sila. Nadam se da znaš šta se u politici podrazumeva pod nazivom sistem rotacionih vrata. Vlade prolaze, jaki igrači ostaju.

Cirko91, pa to je i poenta

trudo je preliberalna ljevičarska pička, a zaev je samo pička.

Vrata ostaju, Melkijadese. Neće ni Soroš doveka, budi siguran.

Imam proverene informacije iz neproverenih izvora da su Trampa stegli za jajca i da će u novembru Amerika dobiti američkog predsednika, i da se ponovo kreće u širenje demokratije. Dosta je svet mirovao, stala je vojna industrija, svi su se uljuljkali u socijalizam, stiže Ujka Sem da vas probudi iz iluzija

A i nakotilo se diktatora, priča se da je i Srbija na listi za bombardovanje pored Belorusije. Pominju se još i Kazahstan, Filipini, Iran i Azerbejdžan

Jedina šansa da srušimo Vučića je da dođu demokrate na vlast ponovo u Americi. Oni neće žmuriti na ovu diktaturu ovde, već će pomoći srpskom narodu da zbaci tiranina

miroslav lazanski se krije iza naloga stratimir.

26 godina je neprikosnoveni VLADAR, okay we really need some bombs here

Vučić postao dosadan, daj bre čoveče spasi neko dete iz mećave uradi nešto izazovi sneg napravi mećavu sa ventilatorima snimi to lepo k'o Ameri spuštanje na Mesec

Hahah ali prejako je, imaš najjaču vojsku na svetu i možeš da intervenišeš bukvalno bilo gde na kugli zemaljskoj, bez da ikog išta pitaš, instaliraš svoje ljude na vlast i onda im cediš resurse, Afriku suše samo tako, najbogatiji kontinent na svetu sa najsiromašnijim stanovništvom. Verujem u pobedu Boko Harama i oslobođenje crnačke braće iz ropstva zapadnjaka i korumpiranih lokalaca

Eh ko da je juče bilo kad se Stratislav oprostio od Vukajlije. Stratislave, gde si sve ove godine, kako mi je Eskadrila?