Prijava

Ovde se možete diviti najlepšim delima Stratimira

Jebem ti mater u picku govnjivu :)

Uzmi bonbon, nemoj da si mentolčina

Dobar san od 10-12 sati jedno nedelju dana u celini mnogo znači. Ako ne dolazi sam, moraš na silu jbg... Nije to za lečenje bilo čega, nego sedativ, strela za uspavljivanje k'o one što koriste za životinje. One... Neukrotive. Shvatićeš to kad jednom stupiš u akciju

Šta ti još dobronamerno mogu reći... Slušaj, care... Ne kapiram ljude kojima niko ništa ne brani, a oni bi sve da zabrane drugima i nametnu sebe kao jedini ispravan izbor, a njihovi izbori su najpogrešniji mogući, tako se valjda prikriva kolika smo govna zapravo... Koji pokušavaju da sebe postave kao nekakav kvazi autoritet koji sebi daje za pravo da odlučuje o drugima, hahah, pa sine... Možeš da grabiš za sebe sve osim ljudi samih, to moraš da skapiraš... BATICE. Nemoj samo da kradeš tuđe misli, razvijaj malo vlastitu kreativnost i pravce u razmišljanju, iako znam da si što se maštovitosti tiče, vrlo vrlo oskudan. Konstantnim provociranjem se ne osvajaju ljudi

jebo te onaj ko te drži na sajtu više smaraču

I nemoj da psuješ :)
youtube.com/watch?v=cKMlivg0l2E

Sta ja ima tebe da osvajam drugare jesi realan

To ti je uputstvo za život, sebe nisam nigde pomenuo, mentolčiću

Hoces da mi budes drugar?

Ne, jer
youtube.com/watch?v=gVH2RN2Hoqs

Nema opravdanja za slabost, ako ne znamo ko smo i šta smo, kako ćemo upoznati druge i zavoleti ih?

A život ide, znaš. Bude i sutra. Bude i za nedelju dana. I za godinu i za deset. Pa ti gledaj šta radiš

youtube.com/watch?v=yUpYLJIrPhM

Vise ne znam ni da li trolujes ili imaju net u lazi

Da izvadim zadnje pare iz džepa jer u novčaniku ne držim ispod 30 iljada ti bi me opet kleo

Nek je najskuplja kurva al mnogo je kume

MRS USTA VAS JEBEM MAJKU VAM JEBEM MRTVU