Prijava

Sto vise kristijan spominje milion drugih ljudi koji za njega tuku i vezu ljude upodrume sve mi vise deluje kao jebeni plasljivi zec

Tvrdim da bi ga vladimir usro ko kera od batina.
Tvrdim da bi ga pola onih likova usralo jedan na jedan i tvrdim da ne postoje nikakva 4 prstena obezbedjenja u blindiranim dzipovima i sa metalnim plocama protiv snajpera. Lik ima par klinaca nikakvih koji idu za njim, kladim se da na pola mesta ne sme da se pojavi jer bi ga one velje nevolje i ostali navijaci maltretirali ko curicu.
Sto vise izmislja price o hordi ratnika koja ubija za njega sve vise sam ubedjen da je kesa. I kad je tolka mangupcina sto obicnim likovima iz rijalitija preti drugim likovima umesto da kaze ja cu ti sam uraditi to i to.

A i dovoljno da mu pogledas bilo koji "mec" kako se tuce i one sparinge i treninge i sve ti je jasno...jedino sto ima 140kg pa je ko tenk...al bilo koji lik od 90+ kila koji ume makar u gard da stane bi ga istuko ko zvecku.

Kristijan jeste lazov ozbiljan, ali stvarno ima autoritet nad svima tamo. Dal bi stvarno setao Tomovica ko kera nemam pojma, al verujem da bi ga dobio na dreku, jer bi se ovaj usro. Na stranu sto bi svaki iole ozbiljan lik kriminalac pisao po Kristijanu, al takav svakako nece uci u zadrugu. Jedino Osman Karic da udje pa da dokaze da je tukao Kikija hahah

Inace ako udju Rade Lazic i Stanija, bice ovo najjaca zadruga sigurno

mozda je nekad imao neko obezbedjenje sad nema i verovatno je nosio pancir i sve to..lik je klasican lazov i voli da prica price, velica sebe.voli da bude u medijima i zato ga angazuju stalno on je najjaci rijaliti igrac.zaradjuje pare tako, na bezbedan nacin za promenu,jbg moze da ga bije neko ko vezba i ko je mladji 20 god.ljudi ga ne shvataju za ozbiljno ali mislim da lik nikako nije za zajebanciju;.nije on biza iz krusevca.covek je okoreli kriminalac

ma jeste uplasio bi se od tomovica sigurno..on se eksponirao devedesetih da nije opasan drkali bi se sa njim, stavljali bi njemu brnjicu posebno u to vreme.ne bi se druzio sa kneletom i ko zna sa kim je sve bio i sta je radio

Kristijana ne treba komentarisati al Tomović je baš dosta pička.

extremno gay tema

Mozda ga se boji, al mu se makar suprostavlja....ne da mu ego da mu cuti

Pez daj neki mizogini post poduzi. Nema te mesecima, sig si se zaljubio

kristijan je devedesete proveo u zatvoru i to namerno zato sto zna da bi ga ubili kao kera tad

Jel bi smeo to u facu da mu kazes?

jel bi smeo vucicu samar ti da lupis

ako kristijan navata tomovica negde na ulici tomovic ima da se pravda izvini brate pa ja sam to pricao da bude zanimljivo publici, pa daj jaci si sto puta, joj nemoj jaci si i mozes vise sklekova da uradis.

mene bi bilo sramota da pratim ovo

зато што си грађанерска нубара. ово је пар екселанс проучавање етнологије и антропологије.

лабокв је у праву за кристијана.

из неког разлога се кристијан превише осуђује и то све нешто у крајностима, као пичкетина и лаже 99%. мсм може то мало да се релативизиује. дакле, можда зачини нешто, негде претера итд. сигурно је да није нити цава нити некримос итд.

ево конкретан пример:

https://www.youtube.com/watch?v=dRAMmrJlZ1U

од 3:15 прича о тучи коју је мој рођени отац гледао јер је седео у цветићу са тим рацом док је кики играо фудбал. причао ми је о томе још пре 15 година да је то у топ 2 туче које је гледао и да су се стварно људи тукли 30 минута беспоштедно и на крају пружили руке један другом.

е сад кристијан овде прича да му је фазон испало око у току туче и да га је враћао у очну дупљу и ок, то делује као претеривање али људи су склони да целу причу одбаце да је нетачна због тога! а то је наравно погрешно.

https://www.youtube.com/watch?v=34DY2_swDZ4
,,tada sam ja zabcu zamerio sto nije odsekao ruku tom sto je pucao,,

https://www.youtube.com/watch?v=MD6Raj5_pxA

a jebo mamu jes lud ko konj :D

natin gs go medr :D i vidi da nesto nije dobro al jebiga