Prijava

mislim da bi pcelar miki vs kristijan bilo dobro za gledati mada mislim da nece smeti miki on je do sad samo pedercice neke i zene tukao

Filip Car vs Kristijan, to bi moglo da izbije

Zadruga 4 - Miljana hvali Kristijana, njemu drago

Zadruga 4- Rada vs Kristijan - SVADJA. Kristijan preti da ce Miki i Gibi izvaditi dzigerice

зато што си грађанерска нубара. ово је пар екселанс проучавање етнологије и антропологије

kapiram ja da vi ovo gledate ironično, ali tako udišete život u ove gluposti xd
proučavam mlade majmune kad god u grad izađem, dosta mi je

Miki iz kupinova bi drkao Kristijana do 101 pa opet hahaha

ne znam sta si napisao bohor

Зашто задруга није била забрањена пре избора?

па јер су изоловани скроз.

hahaha ova aleksandra nikolic sto nabada ovog hrvata u glavu pogodila ga kamenom u zube
sa mnom u osnovnu isla znas kakva picka bila

Ja sam mislio da su Vukajlijaši nešto iznad rijalitija i sličnih prljavština ali sudeći po interesovanju za ovu temu prevario sam se.

па и сад је добра алекс, еру. права српска курва добра.

klasićna drolja ona... beogradska. XD

готиван ми је овај хрват филип цар. и ложе се они једно на друго.

Brutalna picka iako je silikonjara, ima ostru facu ko neka vucica to obozavam

I ona hrvatica paula abnormalno lepa devojka

да има баш фацу, врв би било боље да није напумпала уста.

али колико је добро, како је ради као пеницилин за београдски фукош, а види се да се воле ањњњ

https://www.youtube.com/watch?v=xDP3jsDAFfM

хаахахаха колико је добро, она хистерише онако размажено, удара га - нисам дрољааа!! мени мама и тата ово гледају нисам дроља!! па га прозива да ће га јебати њени другари и да је педер а он јој каже - moji roditelji gledaju ovo, a možda ću te vodit doma хахахахаха

Ko je ovaj brat krupniji od Kristijana i viši za glavu hahah

brt kaze kristijan da je 195 i kad su igrali onaj basket ovi svi iz njegove ekipe visociji za jedno 10-15cm koji jurac hahah pa koliki su....i ovaj vuk mob sto izgleda ko patuljak je izgleda 190