Prijava

Dijaspora da je pametna da ne salje pare u maticu, srusila bi vucica za godinu dana. Birala bi ona premijera i ministre. A ne da zidaju petsto kvadrata u selendrama, da imaju gde da ribaju i ciste kad dodju na deset dana na odmor.

Ne znam sto se polazi od pp sta po ovom pitanju raditi, ili ma kom drugom, druze, nece da pipnu prstom nista sto ce malo narod da oseti BOLJITAK jebeni, drzi ga na uzdi i vozi

I posle price ako bude organskih breskvica na kalenicu doci ce Piter iz groningema, a krv propiso i pola zivota propatio da ode

A da ih pozovemo u zadrugu 5?

Ja sam gastoz, obozavam tjevap kod waltera, je l moze neko da poruci za mene preko donesi aplikacije posto ne mogu da je koristim iz inostranstva a ja cu da posaljem pare?

Hvala sto mislite na nas

Mene lično privlače lounge-barovi gde se pušta neki jazz i mućkaju dobri kokteli, recimo Kuba Libre
https://www.calix.rs/sr/clanak/najpoznatiji-kokteli-u-svetu

stratimire naruchi tjevap za brata

Od premaza kecap senf i majonez

https://youtu.be/LsAg98Dihvw

Gadjati ih na nostalgiju suvim kvalitetom, kako drugačije?

Naravno, izuzetak je ološ koji piše komentare na B92 tipa
“Ja sam otišao pre 20 godina i ne zanima me ništa ali čitam vesti svaki dan jer sam govno, jebi se sirotinjo koja si ostala”. Njima jebati majku.

Maorsko govno je bolje od srpske torte.

Ozbiljno, ja znam da većina ljudi koji su nešto napravili pa bi hteli da se penzonišu u Srbiji odustanu jer je zdravstvo u kurcu, a treba ti kad ostariš.

pokrenuti agresivnu kampanju preko dm sat-a

A možda da iskopamo onu temu koji biznis pokrenuti u Srbiji do 100 evra, možda. Ih to privuče? Imalo je tu dobrih ideja

Pavlaka, paradajz, kupus, luk, zelena salata za krokantni momenat. AT LEAST. Ono što mislim o pacijentima što od priloga traže kečap i majonez, davno sam napisao

Ali sad sam na dijeti, brzoj hrani sam rekao zbogom do daljnjeg

Vrh dijeta, samo voda i spid

Senf i ljutu alevu bih dodao

To je dobra ideja znam dosta ljudi sto su tako smrsali

Senf može, ljutu alevu ne volim brate, ubije mi ukus hrane, kao vatru da hasam, koja je poenta onda