Prijava

Jedna malo ozbiljnija tema za malo ozbiljnije glave sa ovog sajta. Jedna uljudna diskusija o specifičnoj temi. Drugar mi je pričao svoja neka iskustva, zvuči vrlo neverovatno. Opet ja sam skeptičan po pitanju svega a kamoli ovoga. Možda je sve to pseudo? Možda je autosugestija nešto jako jako moćno.

Pišite koliko i šta smete. Linkujte slične postove ako ih je bilo. Ja ću na spavanje pa pišem sutra.

Ima negde na nekoj temi da l je posebna ili ne ne znam al je pisalo nas desetak baš dosta o tome

kakva autosugestija pa ne kaze tebi onaj sto ti baca crnu magiju-ej bacio sam ti magiju da se razbolis, da se razvedes itd.a ta tema je na nivou zemlja ravna ploca

za bacanje crne magije najbolje ona kožica od penisa pri vrhu, ko ima mož se zajebava, nekom u kafu narežeš, usereš mu se skroz u život boli te.

Tvoja stara je narezala moje kozice ustima

EDIT: Salim se ovo sam izmislio xD

Drugar mi je pričao svoja neka iskustva, zvuči vrlo neverovatno. Opet ja sam skeptičan po pitanju svega a kamoli ovoga.

Slicno i kod mene, i to pricali su mi neki ljudi koji nemaju obicaj da lazu ni za uvjerljivije stvari. I znam za nekog lika (nisam ga licno upoznao) koji navodno skida te pizdarije, koji je negdje u privatnoj atmosferi priznao da je najveci deo toga proseravanje, sugestija, psiholoski trikovi itd, ali da ima i onaj drugi deo koji je realniji.

Sad ko vjeruje, ko ne vjeruje, jebem li ga, ja sam i dalje skeptican, al ne bih bas ni da se petljam nesto s tim, samo mi jos taj kurac treba

satanija, ko se ovim zanima greši

Sto bi moja baba govorila :
Bajt flesha je bajt flesha, dvesta grama kafe je dvesta grama kafe

kakva autosugestija pa ne kaze tebi onaj sto ti baca crnu magiju-ej bacio sam ti magiju da se razbolis, da se razvedes itd.a ta tema je na nivou zemlja ravna ploca

ne pricam o tome jebem ti mamu glupu u picku nego kad te neko ubedjuje da ti je bacena magija a on ce da ti skine naravno za pare

Kad ti neko kaze saznaces uskoro ko ti je to zavracao, javice ti se, sanjaces tu osobu, doci ce ti i traziti nesto itd. Pa ti sam krenes da mozgas sam doneses neke zakljucke i sam sebe istripujes

Maestro to onda nije autosugestija već sugestija, eto napredni dva dana u Šapcu i već iq manji 40% kod naroda

10 Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svog ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, ni koji gata po zvezdama, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
3 Moj. 19:26
11 Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlim duhovima, ni opsenar ni koji pita mrtve.
1 Sam. 28:8
12 Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za takve gadove tera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
3 Moj. 18:24
13 Drži se sasvim Gospoda Boga svog.

14 Jer ti narodi koje ćeš naslediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.

Autosugestija druze moj, on tebi samo ubaci rovca a posle ti sam filmujes sve

Mom burazeru baba salivala stravu crvenom tkaninom izlečila ga kad je izludeo od esida istinita priča. Ne znam da li je magija ali znam da je nešto onostrano ušlo u njega takoreći zla sila bili smo na festivalu u Mađarskoj svi imali vantelesna iskustva on se jedini nije vratio završio bio i u ludnici ništa mu nisu pomogli i onda ga sledećeg meseca baba izbavila eto.

Tebra ja neku noć sanjam kao vozimo se ekipa neka motorima ja nešto tu fazon glava najstariji ovo ono i kažem im ajmo da ne idemo jednom ulicom imam neki osećaj da su panduri tamo i buraz šta se dešava ja sutradan prolazim tom istom ulicom i eto je saorbaćajna partola baš na tom mestu gde su inače jednom godišnje

A sada ću vam otkriti nešto vrlo intimno... Piškio sam u krevet do 7-8 godine često, bio sam baš nestašno dete... I vodili me moji kod neke babe i bajala mi noću na pun Mesec, kupali me sa nekim travama trljali itd i ja neko vreme posle toga prestanem

Zaključak je kao i uvek- ima nešto

Ne prolazim ispod merdevina, crna mačka kad mi preseče put sačekam da neko prođe preko te linije ili se vratim tri koraka unazad i šutnem kamenče, prekrstim se kad prođem pored crkve, nosim osveštani komadić moštiju sveca u novčaniku, ikonicu svetog Nikole, i tako dalje

Kad se ide na rulet obraća se pažnja i na najsitniji detalj

Kad sretnem tako nekog baksuza tipa Maestro usput znam da pucam sigurno, i nikad se nisam zajebao