Prijava

Ovde da postavljamo retarde sto svima idu na kurac pa da ih organizovano izminusiramo da ne smaraju vise, otkopavaju teme iz 2013 i slicno

Ja za sad predlazem Ejdusa i ovog Irelevant majmuna

Gambi je prekraljina, debilčino

kako ću ti jebati mater

Atomski miš mi je baš onako za udaljavanje od ljudi

Moze atomski isto, podrzavam

Bombas ne tupi kurac ovde pls, imas zvezda temu npr

a jeL iMa JeFtINa kAvuRma i chVArci

Meni nedostaje jericho
Mnogo

ejdus definitivno za pocetak
ako ovaj retardirani kajzen ne moze da udje jednom u 3 meseca i da ukloni debile sto namerno spamuju aj da su samo dosadni sami po sebi ali napinju bas i to namerno

El se sećate kad je kaizen kao umalo hteo da proda sajt za neke dobre pare? Al je popušio kurac lolo

Ovo je nedopustivo i protivno pravilima Vukajlije. Zabranjeno je minusiranje clanova i zaverenistvo. Molim moderatore da reaguju.

ako ovaj retardirani kajzen ne moze da udje jednom u 3 meseca i da ukloni debile sto namerno spamuju

Izminusirajmo i kajzena, nek se jebe

meni ejdus samo transfer blama izaziva jer upinje previše da bude kao trol na vukajliji 2020. godine.

Ajde to, al trolovanje valjda treba biti bacanje kvalitetnog mamca, na koji ce ljudi da se trigeruju, usput misleci da si mrtav ozbiljan (i da oni moraju nesto da ti objasne). Kakvo je trolovanje kad samo upinjes kao retard, niko se ne peca, svi znaju sta pokusavas, i jos te tjeraju u kurac jer si naporan?

Ne odnosi se samo na Ejdusa, vec i na zglavkaobecjara i sto drugih debilnih profila sto su neki bezvezni never was 'trolovi'.

Kontam neki pravi trol da naidje koji zna znanje, cak bi bila i pozitivna stvar, aktivirali bi se svi da se raspravljaju, ukljucujuci i one neke sto citaju iz offa i sl, tacno bi sajt malo zivnuo

Meni je i dan danas žao što taj čovek nije shvatio kakav potencijal ima sajt na kom, u manjoj ili većoj meri, gravitira 10 - 30.000 ljudi. Sad skoknuh na fb - ona grupa broji 704.000 članova, ej bre. Svi oni kvalitetni posteri i definicije imali su opasan pregled. E sad koliko sam upoznat, pojavili su se ljudi sa kojima nema zajebavanja, izneli konkretne i ozbiljne pretnje i sajt je ekspresno potonuo. Ne znam koliko je to tačno, ali nadam se da je Kajzen ipak uspeo da se kolko - tolko ovajdi od sve te zajebancije. Pičkoustom visočanstvu svakako nije trebalo mesto koje će okupljati ljude koji manje - više misle svojom glavom i ne libe se da kažu šta i kako hoće, zato me cela ta teorija zavere uopšte ne čudi. Ali baš šteta. Da se koncept malko preuredio i za moderatore bili postavljeni ozbiljni ljudi, koji se ne bi uprpali, vukajlija je zaista mogla da predstavlja opasnu kost u grlu ovim degenericima, a i Kajdža bi uzeo fine pare od marketinga i ostalog. Ovako jbg, spadosmo na 20 dokonih, polu - obrazovanih bogalja koje su popovi, pošto bi ih prethodno ispipali štapom, krštavali uz pomoć pištolja na vodu - za svaki slučaj. Šalim se, svi ste mi dragi i baš ste ok momci.