Prijava

pa da, nema novih cirko91 likova koje mozes da podjebavas cim dodju, sve si debile vec video i nisu zanimljivi vise

Златно доба Вукајлије је било кад су увели постере, а после тога и реакције, колко год да неко пљувао те потезе. Тад је нагрнулко много аутора, међу којима је било и доста много добрих. Онда кад се то повукло, Вукајлија одједном прсла, изгубила посете, самим тим људи престали и да пишу дефиниције и да их оцењују или читају, и тако.

Дакле, као и свако златно доба, свуд ау историји цивилизације, оно је после директно довело и до пропасти.

Давид
буквално је најјача фора на сајту што нема жена. ово је сада прави џентлменс клаб.

hahah ovo i potvrdjuje gambijevu tezu da sve zavisi od percepcije.
ako si bio na sajtu i ganjo sajtuse zlatno doba je davno proslo i sad vjerovatno ni ne ulazis.
ako si zbog toga pobjego, kontam da ti je zlatno doba sad.

ja ne vjerujem da sajt stoji jos sa 0 moderacije, a ima skoro godina otkako su ocerani modovi, cini mi se, tad sam prosli put i ulazio ustvari.

E al ovom ideologijom đoći će se do zaključka da je za "uspešnu" anarhiju izgleda potrebno odsustvo ženskog roda i broj stanovnika razmera jedne plemenske zajednice koja uključuje i šamana ali bez poglavice (očigledno jer onda nije anarhija). U svakom slučaju tok eksperimenta zasad ide u ok pravcu

normalne zene idu na ana.rs i pricaju gde je najbolje jeftino uraditi nokte na levoj obali
one kojima kurac izbija iz ociju ili imaju kompleks nize vrednosti i moraju da se dokazu dolaze ovde i banuju ljude bez razloga i posle se cude kad im neko zapreti

Hah ima ono kad se onaj zahvaljivao što je ušao u top 2000

Kad je faral eror krao postere sa nekog ruskog sajta, a svi ga ovde dizali u nebesa. Posle okačen na stub srama.

Umeo je odlično da prepozna kvalitetan poster tamo, mogao je da zatrpava i nekim smećem.

Pa da, uzimao je samo najbolje ocenjene. Ne ha-ha nego da se zamisliš.

E, to već jeste jedna od legendarnijih izjava.

Straja na stubu srama isto bio

Mada njegovo celo postojanje je sramotno

Meni ide na kurac što 80% članova ace informacije i dalje ne zna da je to straja debilko ustvari.

Meni ide na kurac što 80% članova ace informacije i dalje ne zna da je to straja debilko ustvari.

brt da li je moguce ovo, je li to tacno? omg

bombas glumi sarkasticnog edzi tinejdzera, ali ja ozbiljno nisam znao.
znaci straja dje god zabode lopatu, kopa zlato, da se tako saljivo izrazim. i onaj tatin dnevnik je njegov.
straja ostavlja trag na sprskom internet nebu, a mi mozemo da mu duvamo.
sraja = internet djovak

https://youtu.be/sdMgXNZp5zo

0 harizme

0 editing skillz

0 delivery željene fore

0 kvaliteta punchline-a

0 da nekog čačne kontroverzno

Straja jednostavno