Prijava

Procitao sam sve od Bukowskog i mislio da je kul lik kad sam imao 19 godina ali sad cu se sloziti da je retardcina pusta.

Nije isto. Ne trebaju muda za slanje dickpicka ali za prilazak uzivo trebaju

Da, Bukovski jeste tetralejm pisac, ako te ikada bude privukla slučna tematike čitaj Milera. Sećam se drugara koji je svojevremeno poslao poruku na tv košava (Nole seksoman emisija i ona traka na kojoj su išle poruke), sadržaja - narkoman na lečenju iz sela K traži ženu koja bi mu pomogla da se skine s heroina. E sad to što su poruku pustili je čudo samo po sebi, nego što su njega u roku od sat vremena zvale tri ribe, u fazonu - ne brini Miodraže, stižem da te izbavim, kuvam ti, perem, peglam i dodajem papuče. I jedna stvarno došla i "udala se" za njega, mada je pobegla posle manje od dva meseca kada je realnost nadvladala romantiku i ženska bezumna osećanja. Ali pridji dobroj ribi slobodno, prvo - nemaš šta da izgubiš, drugo, žene beže od muškaraca koji nemaju samopouzdanja.

Za žuivo moraš da prestaneš da stavljaš pičku na pedestal. To je najbitniji red pill.

Ako si u fazonu šta bi tražila sa mnom ova boginja, jbg, sjeban si.

Ako oćeš sa više žena istovremeno mizogenija je jako poželjan kvalitet.

https://postimg.cc/G9B9DCRp

Evo ljudi trenutna slika, upravo naslikana. Zanemarite ovo ispod usta, sad sam mitiser iscedio pre slikanja toga nema inace

Ne znam Gambi šta da ti kažem, ćale od bivše je imao 55 kad je oženio njenu kevu, a ova imala mislim 21. Moj ćale je od keve bio stariji 14 godina, profesor iz pozorišta se oženio sa 67, žena je tada imala ispod 40. Rodila mu ćerku u njegovoj 68oj, što mu je bilo prvo dete. Pikaso je harao i sa 70, mada on je doduše bio Pikaso. Ponavljam, ne treba potcenjivati žensku "logiku".

https://media.photoblog.com/photos5/46642-1212070063-0.jpg Evo ti slika ovog što je dobio bebu sa 68, ovde je tipa 3-4 godine mladji. Čovek je bio u klasi sa Berčekom, Vučkovićem i Brstinom (mada je par godina stariji od njih). Opasna faca, baš opasna, vrlo inteligentan čovek, obrazovan, i grub i osećajan istovremeno, svašta prošao u životu a žene poznaje u dušu. Da ima nekih para - nema. Ko zna, možda je u ženi proradio elektrin kompleks, ne poznajem je.

kolko godina imas maestro?

odnosno, zasto si podelio ovu svoju sliku sa nama ovde?

Ne mozemo pricati o pickama ako prethodno ne utvrdimo kako izgledamo sami. Znaci da li ja sa ovom facom mogu da pariram onoj picki, kad bih bio bogat vozio tu x peticu imao yt kanal i sta vec

Ps bez paranoje oko postavljanja svojih slika na sajtu na kome boravi osam ljudi pls

Maestro, pare velike

Ma može i bez para

Maestro za 1% sanse da ovo nije jos jedno ljuto trolovanje, za zenidbu bi trebalo da gledas vise stvari od fizickog izgleda ribe, da se poklapaju licnosti imate zajednicke aktivnisti, ovo ono. Pod zajednickim aktivnostima ne mislim na jebanje, kakva god da je riba naviknes se i prilicno smori posle par meseci/godina, iako ti to sad vrv ne deluje tako ako si idealizovao devojku o kojoj sem par slika nista ne znas

pa kako da ti kazem maestro, ni mnogo lepsi od tebe ne jebu lepotom. ustvari, verovatno niko ne jebe samo lepotom.
ovoj ribi, nista od toga sto pominjes ne bi pomoglo samo po sebi, zato sto je mala verovatnoca da je profil slovenske sponzoruse sa onim kokni akcentom, a balkanac sa X5 ili yt kanalom na koji se loze klinci iz srbije nije bas najprivlacniji profil britankama (ne znam, mozda i jeste, al mislim da nije)
sto nije ni bitno, jer verovatno sad da krenes da preispitujes po okolini, i kog sve znas, naces bolju picku.

Ma ljudi ne mislim na konkretno ovu Amerikanku ili sta vec nego neki Balkanski pandan. Post i jeste delimican trol ali voleo bih ozbiljno prodiskutovati sta treba za jebanje vrhunskih picki, devetki i desetki

Zamisli Maestra pokrene uspešan y kanal, nabavi tu peticu, baci svet pod noge, ode kod ove ribetine sa buketom cveća i u šimikama, i ova izadje i kaže - izvini lepi, super si ti i sve to, ali ja volim Straju kg.

Za jebanje napucanih nabedjenih balkanki ti je boh vec rekao i nema sta puno tu, x5 2017 i teraj

za zenidbu bi trebalo da gledas vise stvari od fizickog izgleda ribe, da se poklapaju licnosti imate zajednicke aktivnisti, ovo ono

hahaha