Prijava

ja znam jednog mladog momka sa ovog sajta kojem je britanka slala svoje guzove i sise sad da ne spominjem firexa nije covek tu

Melky kakav sketch, uzivao sam citajuci kao umrlice da citam

Gambi je po običaju najupravu. Ali ako je već spoljašnjost prevashodna, idi u Rusiju, bivše sovjetske republike, Banjaluku...Tamo gde su muškarci ginuli a žene dobro izgledaju. U Banjaluci imaš oko 7 žena na jednog muškarca, u Rusiji mislim čak i više. Konkurencija je ljuta, imaćeš dobre šanse...

Idi u Japan ili Kinu. U Japanu ima naročito dobrih riba (može se probere) a beli čovek je tamo i dalje prestiž i atrakcija. Šta ti fali.

Boze kako lupas, pa japanci najveci rasisti na svetu, gledaju na belce ko mi na cigane

Gambi je po običaju najupravu. Ali ako je već spoljašnjost prevashodna, idi u Rusiju, bivše sovjetske republike, Banjaluku...Tamo gde su muškarci ginuli a žene dobro izgledaju. U Banjaluci imaš oko 7 žena na jednog muškarca, u Rusiji mislim čak i više. Konkurencija je ljuta, imaćeš dobre šanse...

Istina, najbolje picke su kod nas u Bl, a slicne sam video po Noveme Sadu.

Ahahha ajde ne lupetaj

Novosadjanke jesu opasne. Ne znam Gambi brate odakle izvlačiš sve te zablude; Japanci su u poslednjih 30 godina gotovo potpuno odbacili tradiciju, jebe im se i za Japan i za nasledje, okreću se Zapadu i bukvalno gutaju sve što dolazi odande. Sve je dobrodošlo, jer počeli su jako da se stide toga što su 200 godina bili zatvoreni, veruju da nisu deo sveta i ostalo. Što mi reče Japanac jednom - blago vama, vi ste okruženi sa toliko zemalja (!). Postoje naravno nacionalisti ko i svuda, ali daleko manje nego što pretpostavljaš. Belac je tamo pojava, iz prostog razloga što ih nema puno i predstavljaju egzotičnu lovinu. Kao i nama crnkinje uostalom.

Ja binu japanu šurio i sa 159 cm koliko sam visok

Japan je sad u fazonu - idi, vidi, donesi, prilagodi, integriši. Bukvalno. Zato imamo simpatične pojave poput ovoga https://www.youtube.com/watch?v=VUxzaKF9I8A&ab_channel=DejanFilipovic

Celte ne seri jbg
Britanke se pijane jebu sa rodjenim ocem ili bratom pegavim jer su debili prosto
A na Balkanu sistem vrednosti je takav da su jebeni Ajfon izgurali kao statusni simbol a o kolima da ne pričam tako da to namam muškarcima koji baš dosta volimo pičku ide u prilog jbg

Ne smemo zaboraviti moć kod muškarca. Žene se opasno lože na to

Taj neki status u drustvu i to. Neka pozicija funkcija itd

pa dobro bre majku mu bohor, cim neko kaze nesto sto mislis da ti se ne uklapa u kalup, odma ne seri blablanajpametnijisam.
nisam reko da se ne jebu sa kim god kad su pijane, pricamo o nekoj zenidbi kurac palac.
bez obzira na to sto su pijane cinjenica je da britanku iz upper-middle klase nes mnogo da impresioniras sa polovnim x5 i slicnim sranjima sa cim lozis klinke po srbiji. tj, ona ce da se jebe, al nace nekog nasumicno. ako izgledas ko gnom i vozis x5 i dalje ces da povecavas sanse po rusiji i tako to.

I ovo što je Gambi rekao za zajednički jezik i komunikaciju je živa istina. Bolje da se oženiš sa 8 al da vam nije dosadno i da imate o čemu da pričate nego sa 10 a da kad svršiš želiš da se teleportuješ koliko te smara da ti poplavi vrat itd

Moc kao hari poter ili moc kao kristijan golubovic

Moć kao Goran Radosavljević Guri

Koliko god smešno zvučalo devojke sa ovog podneblja su vaspitanije
Drugarica od pijane devojke će je šamarati al joj neće dati da se jebe to veče sa random likom a Britanska najbolja drugarica će da se smeje na sve to i uz to što će da gleda kako ovu jebu 2 lika možda joj i sama gurne petardu u dupe ili kišobran jer što da ne

Istina je ovo, jednom drugarica nije dala pijanoj ribi da ide sa mnom

EDIT: valjda jer ima decka