Prijava

Klubovi su sranje bez koksa

da, ovo je stanje uma kad si na koksu. ali kad malo ostavis belo a i izlaske pa prodje neko vreme pa odes sa ok ekipom moze i bez toga da se izgura lagano. Meni i bolje iskreno jer me posle 3am jako ubija spustanje depra nespavanje itd

ma ribe diktiraju sve, ako joj se ne sviđaš na prvi pogled možeš da si najveći šmeker i džaba ti. jedino para nešto menja ako je sponzoruša u pitanju.

Melk ne jebeš ako za piće kažeš cuga

ovo takodje stoji, ne bih da budem neko ko baca flejm ili sta vec ali htetoh vise puta da napisem da melkijades ili kako vec ne jebe i to se bas vidi po postovima

inače čitao sam bukovskog prošle godine sa 19 i čovek je debil

Vlasnik sam teorije da danas aktivno ne jebu ili nesposobni ili mutavi likovi
Pazi osnovna sredstva su ti prazan stan auto kao prevozno sredstvo ne kao X5 i malo žvake i jebeš i malo iznad proseka ribe
Za neki viši nivo moraš da se nadogradiš znate već čime i to je to

ja sam bikovskog citao skoro prvi put jer nisam pre, kao mator.
procitao sam jednu knjigu - ok, nista posebno, zabavno.
druga knjiga - dobro bre matori, kapiram da jebes, isto ti ko prva knjiga.
treca knjiga - ista ko druga. zajebao na pola

to je to. bukovski precenjen

cenim bohor da nije pitanje jel jebes zenu ili devojku, nego jebes li cesto i puno zene razne?
cenim da je na ovo pitanje vecina ovde sa odgovorom ne.

ja jebem ali curu. lakše, održivo, konstantno... pre nje me nikako nisu volele žene, vrv jer sam debeo bio, pa kad sam se naglo prolepšao odmah našao nju i ispod časti mi je da je varam. jeste da mi malo krivo što nisam više iskustva sa ženama imao ali prvo ova cura nije zaslužila da joj tako nešto uradim, drugo ne mogu opet da prolazim kroz to muvanje i skrivanje samo da naletim na neku budalu. a zadnjih par meseci se bacaju na mene, možda im korona probudila osećaj za produženje vrste lolololo

gde ste bile kad sam bio niko

Celt, da jbg, ne kontam ako nisi u vezi/braku i pritom veran zasto bi bio problem jebati 'zene razne' xd

Ima toliko opcija i mogucnosti da mi nije jasno kako neki ljudi ne jebu kakvi god bili, cak i za stidljive ima fejs, tinder, instagram i istih takvih riba

Inace meni je tinder napravio revoluciju u drustvenom zivotu, jer sad celo drustvo muva ribe na poslu, dok kenja, bleji gajbi itd a kad izadjemo uglavnom se ne opterecujemo time osim po klubovima ili ako bas naleti bomba neka ili nesto. Dok je pre bilo kako se popije trece pice fazon da se gleda da se muva nesto, to nije problem neki kad si fazon student sa neograniceno vremena al kad imate svi dosta obaveza oslobadja muvanje brda vremena za bleju sa drustvom

našao nju i ispod časti mi je da je varam. jeste da mi malo krivo što nisam više iskustva sa ženama imao ali prvo ova cura nije zaslužila da joj tako nešto uradim

ćezno, ne zavaravaj se ovim pričama

https://youtu.be/D3ADhPxuh0o

Celt, da jbg, ne kontam ako nisi u vezi/braku i pritom veran zasto bi bio problem jebati 'zene razne' xd

pa kolko vidim ovde uglavnom su ljudi tako, osim mozda bohora, on kaze da je jebach

Hah, na baterije, sa svojih 160cm on jednostavno ne može da se postavi kao dominantna strana

Jesam samo ja provalio da Zapatina žena ima profil na vukajliji što on zna, ali ona ne zna da on zna, pa piše na svakom koraku kako žene neće ni da ga pogledaju a kamoli razgovaraju sa njim, dok zapravo u ER gde radi ženama gaće same spadaju i zaskaču ga čim se zatvore vrata od ordinacije?

Mislim, pre desetak dana je zaprosio devojku, a i dalje razmišlja ovako..? Pritom je ružnjikavi seljačić. Ne znam šta mi kvalitetni treba onda da radimo

Ove price o X5 su vam bas sirotinjska i nejebacka spika

1. Na to mozete nahvatati neku sponzorusu i klosarku koja nit zna da se jebe, nit je bezbedna po pitanju venericnih oboljenja
2. Ulice su pune debila koji su lijepi ko sudski poziv pa opet vode solidne picke sa sobom
3. BMW je supacki auto

Do BMWa nije nikad bilo, niti ce kad biti

Naravno, ako imas para jebaces, pogotovo u Srbiji, ali nije ni to neki premium account ili god mode, i dalje druge stvari igraju ulogu ako oces kvalitetno da jebes