Prijava

Ma jok brt ladim ja jaja nego mi ovaj kirkegard baš ide na kurac svaki put kad uđem na forum bode oči pa reko da ga nabijem na isti

A ostalima bih poželeo sretjno budjaenje

hvala, jos dugo slavili u ydravlju i veselju

Казане оправи америку

Mrs mamu ti jebem narkomansku onu propalu najgoru klosaru jedan

Dabogda ti se ustra ucrvala u kratkom roku zlotvore

Mojne mi te naprednjacke cetvrtkvaziforice, botino

Mojne mi te naprednjacke cetvrtkvaziforice, botino

Reci caci da skine gace da mu slikas kurac

Jel moguce da niko jos nije komentarisao desavanja u Americi?

ево ево нека сруше капитол, чујем једна жена да је убијена милслим упуцана па подлегла повредама, не знак олико је тачно има и снимак.

Trampovi redneci bezzubi.

обзиром да су трампу наместили и да је пуко на изборима да би онај вампир победио, чекамо да видимо шта ће бити са љанон покретом и сајтом...

https://twitter.com/realdonaldtrump
мистер пресидент суспендед хахахахахх
ове негативце сад већ боли уво могу раде шта хоће нико им ништа не може

Da, govna se vise ni ne pretvaraju da su nepristrasna, poceli su da se bahate i da otvoreno sire propagandu i upiru prstom na koga hoce.

Sad kazu da je Gugl uklonio Parler (neka alternativna drustvena mreza bez cenzure) sa plej stora jer se tamo masovno okupljaju konzervativci i desnicari, a zvanicno pod izgovorom da se tamo siri i promovise nasilje lol

Bice sranja sve vise, pocinje da se steze obruc oko obicnih ljudi sirom svijeta, i sve manje ljudi im vjeruje. Cak su poceli zvanicno da pricaju o svojim globalistickim idejama o kojima "teoreticari zavjere" pricaju vec decenijama, vise nece ni da sakrivaju to