Prijava

Ma niko ne bi, to samo ovde jedemo kurac. Dobro mozda bi cika bulja samo bio poslat kuci ako otvori usta

cika bulja je klasični quiet kid i ne želim ga na masovnim okupljanjima.

Da, nikako bolju, izbušiće nas šmajserom, da bi bio istorijski autentičan, jer nisu "židi" stradali od kalaša lolo

ukoliko bi izbegli tepanje nekak

a jebeš to ako je bez tepanje :D

Ako se budete okupili okacite par slika :). Ja sam nov i voleo bih da vidim ko su ljudi koji stoji iza ovih naloga ovde.

to bih i ja volio znati, a 9g sam ovdje.

A kapiram da bi bilo malo sterilnije nego kad smo bili majmuni, ali bi svakako pala neka simpa forica, tipa "E, imaš nas više nego što smo mislili, aj ti Zapata prebroj.", ili "Reme, nemoj da nosiš taj keg, težak je, povredićeš vrat", ili "Maestro, dobro ti stoji rolka i na gornjoj glavi".

Rizik postoji da bi bilo malo penzionerski, al zera alkohola i lakih droga mogu čuda da naprave.

Ako se odlucimo za okupljanje, prvo i osnovno, nema zena, drugo, samo negde gde ima i da se jede, znaci neka kafancuga sto radi do iza ponoci, BEZ UZIVO MUZIKE, to ne mogu dovoljno naglasiti, da se cujemo

dolazim ako budem u SR

ja bih uneo svežinu i mladalački duh

ja i pic

I ja evo kako uđoh na sajt prva tema na forumu, ne znam stvarno šta se čeka daj da se okupimo... Bombaš jebote jel to rat tamo kotebe šta se zbiva?

10 godina smrdim ovde jbt. U principu sam introvertan jako i sporo se vezujem za ljude, ali voleo bi uživo da upoznam glave odavde.

Došao sam nešto da vam kažem samo.
Jebalo vas okupljanje.
Ajd nastavite slobodno gde ste stali...

Javio se javio (sorry)
Edit: zašto ste ti druye i Mlada partizanka tako rendom upali kad je sajt umro ili su me loše obavestili?

Jel ovo neki značajan datum neka godišnjica ili je olanik napisao da svi budemo tu danas ili nešto?

javio ajde idi brani cast neke dame, imas hiljadu godina, i dalje pratis forum iz offa i kao glumis neki kurac. Napases mi se jaja starkeljo
od svih ljudi koji ne dolaze nikad na sajt ti si poslednji kojeg bilo ko zeli da vidi, kosmopolita je odavno namrskana odavde zbog svojih baboperackih spletki, ovde nema vise osusenih vukajlijaskih vulvi da ti se raduju, moraces da obidjes lokalnu biblioteku

Hahah kladim se da ovu recenicu od svih upuvanih starkelja ti si poslednji kojeg bilo ko zeli da vidi, iscitava jedno 10-15 puta zaredom i obliva ga ladan znoj jer bas tripuje da je bio bitan ovde da ga svi pamte...kakav je osecaj realnosti kad skapiras da si bio sranje i onda u vreme smarackih strebercica i klasicnih odbojkasa mr moona, Urosa, i tako tih klasicnih bezveznjaka??

Uvek si smatran jadnikom, eto ja da ti kazem sta su svi oduvek mislili, jebiga.

Inace za javia sam cuo da lik godinama skrinsotuje bilo kakve naznake pohvale kad neko kaze hahaha javio legendo ili tako neko beznacajno sranje koje normalan covek zaboravi posle 5-6 sekundi on to sve o sebi skuplja u neki folder, kakav bedni promasaj zivota, tugica