Prijava

javio ne javio svira ti radio

Koga lozhe sajtushe
Drka ga u flajtushe

Javio, oduvek je imao taj neki nadmeni stav, ničim izazvan i zaslužen

U pravu je Pez, bilo je dosta tih samoproklamovanih božanstava sajta, ti Mrmuni, Urosi, Milice... kao da je njihova reč Biblija. Ne mogu reći da i sam nisam prihvatao ta njihova pravila u početku

white knight dosao ovde nekome da napise jebalo vas okupljanje (kog nece ni biti haha)
pa naravno da ti se ne svidja da nema ispodprosecnih zena oko kojih bi orbitirao i donosio im pica dok te gledaju kao pacenika matorog

Erisha reci mi da li znas kako je kad te smara svakog dana, zove telefonom, dolazi na vrata moga stana

Hahaha ajde dajte malo detalja neke price anegdote kako javio brani sajtuse to me uvek nasmeje

Secam se jednom Rasni prica sa Cika Boljom gledaju se cudno i odjenom ih nema, prolazim kroz park kad ono Boljo zavezao Rasnog za drvo shalom partizana i pusi mu kurac, a uzagrilo Sunce meni bilo zao pa im postavim jednu trsku brzinski da ne izgore.

Neverujem da bi ja mogo na okupljanju da ne tražim od nekoga da mi sredi negde da šljakam pod broj jedan?Alkohol pa poneo bi svakako bez alkohola ništa.Traženje da saznam neko gde živi koji može mene ili nekog drugog da bruka zarad ličnog interesa pa mogu nekog tako da iznerviram, voleo bi piddu upoznati baš dosta povuko se al mi interesantan, a i ovog maestro-a, i mnoge druge.

Tunjevina u ulju za CIKA BULJU AHAHA

Status vođe dajemo onome ko je najsposobniji ali stvarno najsposobniji, ne da se tu kurči sa rečima tipa nauči gramatiku, tvoj intelekt je daleko manji od mog da bi mogli da pričamo.Nemože vođa da bude za mene nikad neko ko se kurči mnogo i laže, već samo onaj u koga vidim vođu, izmišljene legende me ne zanimaju.Ko se pokaže da je sposoban da bude vođa taj nek mi bude vođa.

E atomski hteo sam te pitam, cime se bavis sta si po zanimanju? Mnogih zanimanja ima danas a nisu sva dobra negde ima vise para negde manje, a nemozes odmah znati sta gde koliko para ima novca pa je najbolje se raspitati gde god mozes da vidis kako su ljudi zadovoljni kako zive. E a mogao bih ja biti i taksista i biznismen ili drzao kladionicu a znam i gradjevinu da radim nego neznam sta je najpametnije jer ljudi ima svakakvih mogu da te neplate zajebu ako su pokvareni a ako su posteni onda super. Tako ja najbolje se provedem nedge kad izadjem u kafanu ali pravu kao pre sto su bile a ne ovo sada sto su tu sve neki razmazeni sto nisu nikad nista podigli u zivotu e nego lepo sa muzikom uzivo e to ja volim. A od droga ne koristim nista uglavnom osim nekada spid ili heroin ali njega samo vikendom a duvanje ne osim pred spavanje uvece ili u drustvu to mi je lepo. Da li ti koristis droge to sam teo da te pitam i da li si gledao filmove koje je radio reditelj Kusturica? Ja uopste nevolim filmove ali ako su kaubojski onda moze ali vise volim da odem na more i jurim picke ali ne one nafurane sto vole da nadju nekog da ih bije i da im kupuje stvari, ja vise volim da kupim sebi pljeskavicu, auto

Petar Pan Pezo$
Inace za javia sam cuo da lik godinama skrinsotuje bilo kakve naznake pohvale kad neko kaze hahaha javio legendo ili tako neko beznacajno sranje koje normalan covek zaboravi posle 5-6 sekundi on to sve o sebi skuplja u neki folder, kakav bedni promasaj zivota, tugica

hah

Haahhaha kakve glave ovde jbttt

hahahaa vise lici na atomskog misa nego neki njegovi komentari

Imam mogucnost da osecam bes na nivou koji moze da ubije obicnog coveka
Brate imam i momente kad mi se ne živi što je još gore, uplašim se što npr. nečije dete dostiže tinejdžerske godine, a ja u zastoju i onda znam i autoodestruktivan da budem i prema sebi usmerim opasnost.
Ja sam svestan da mi je zlo zauzelo dušu i da je moja duša ukaljana teškim zlom gde igrajući igre viđam kako se ljudi međusobno šale, ja to shvatam kao potencijalnu opasnost na koju mogu da napadnem čoveka i pravim lom.Npr. ja ako mi devojka pomene nešto negativno ja shvatam kao potencijalnu mogućnost da me vara.Ali ne uzimam da napadam ljude iz čista mira ko bombaš što radi.
Možda mi pomogne u lečenju zla ako mi neko ispuni obećanje kad mi obeća za poso?
E ja totalno otido u kurac cim pominjem plunderovanje u ratovima, more imam osecaj da ce se mi i hrvati udruzimo u buducnosti i da ce idemo da plunderujemo neku bogatiju zemlju a nase vojske nisu nimalo slabe niti macji kasalj.Al nemamo spijunazu koju oni imaju da bi mogli sa te strane da im pariramo iako bi lako mogli sakupimo vojsku ljudi zeljnih da mogu da izgrade kuce ili da kupe kola.Oni ce sa spijunima da nas uvedu u zasedu i da nas razbiju zacas.
Tako da je to samo san da mozemo ikad da budemo osvajacka zemlja koja ce osvaja, drugo moze otpocne i svetski rat ako se ukljuce i druge zemlje ako bi mj krenuli u osvajanje iz zelje da budemo bogatiji.Jeste nasi pesadinci pa i tenkdzije su jaki ali oni imaju spijunaze vrlo jake.Posle toga rat pocne da se odrzava preko osvete sam od sebe.
A inace sto bi uopste hteli da ih osvajamo kad tamo imamo bolji tretman na poslu nego li kod nas, mi ce na kraju pozelimo njih da zastitimo od migranata kako se meni cini i nas i njih.Nebi ja brinuo o migrantima da ne postoji za njih nikakva opasnost, al ovde cak na vuki je pisano o napadu nozem na uskrs jednom ne secam se na kojoj temi.

smarackih strebercica i klasicnih odbojkasa

Al ovo za odbojku XD
Stvarno i meni je to uvek bio pojam politički korektne varijante ekipnog sporta sa loptom:
Ne nemoj mi prići u direktan fizički duel, to previše podseća na nasilje, hajde da se lepo nadmećemo veštinom razdvojeni svak u svom polju. Posle ću uz gusti sok da ti čestitam kako si dobro smečovao.