Prijava

a i sociopate agresiju ugl koriste kao sredstvo do cilja, retko iz besa

jes bre ti neki psiholog ili sta? sta vas uce tamo

uče nas šta nas uče, ali ti hoćeš da obavezan rad za izlazak na ispit obuhvata test da li si psihopata/sociopata, da li te nerviraju muve itd

boli me kurac da uložim toliki trud u suštini

ma jok bre, samo pitanja za agresiju bi po meni vise trebala da budu sva na foru 16. 17. 20. 5. i tako to, a ova ostala nisu bas dobra, jer su vise anketa nego psiholoski upitnik, kao "jes nervozan sinak".

cisto ti dajem fidbak, nisam psiholog, al ono, nisi ni ti jos. evo mislim, u ovoj tupavoj diskusiji, pa sam poprilicno agresivan prema tebi, a nit sam uvredjen nit nervozan, nit se svadjam.

sve bi bilo jedno 100x agresivnije da je uzivo.

a ulazi trud, pogotovo sa psihologijom, ako oces posle da ti diploma ne bude samo ornament ili da ti je cilj u zivotu da te teca ubaci u osnovnu skolu u borci da tu radis za stalno.
ukapirace i srbi uskoro da im trebaju psiholozi vise nego sto misle.

evo mislim, u ovoj tupavoj diskusiji, pa sam poprilicno agresivan prema tebi, a nit sam uvredjen nit nervozan, nit se svadjam.

to ti je pod 14 pitanje lol, i zahvalan sam za fidbek, ali ti kažem da je nepotreban, zato što nisam gledao da obavim pravo istraživanje, nego da ispunim uslov za izlazak na ispit, msm tema se zove popunite govno

ukapirace i srbi uskoro da im trebaju psiholozi vise nego sto misle

idemo ka tome, ali je solidno daleko i dalje

to ti je pod 14 pitanje lol

e odajem takav utisak rendom ljudima na prvi pogled, al vremenom nije tako, poprilicno sam popustljiv ovako, samo mora covek da dokaze sto njegovo "u pravu" bolje od mog, sto za teme na internetu oko kojih se tupimo ne moze da se desi, posto obicno niko nije u pravu nego jedemo govna.
al tako zanimljivo :)

tj valjanje u blatu je ono sto je zanimljivo, nije bitno ko pobedi.

Popunicu iz perspektive 13-ogodisnje devojcice koja tuce sveskom iz matematike svog starijeg brata Gambija

Dodjes samo kad ti nesto treba, znas samo da trazis a ne postujes nikog. Pritom, nisi covek od poverenja, bezbroj prestupa u logici, a perspektiva cista mrznja, zaslepljen si i s toga lupetas gluposti bez ikakve osnove u cinjenicama... Kashife

Samo da bi osporio i popljuvao nekog ili nesto jer eto tebi se nesto licno ne svidja ili pak pokusavas da sakrijes istinu o sebi samom

ko te je povredio prijatelju

Kashof voleo bih od tebe da čujem jednu nako Jungijansku psihoanalizu ovog stratimira ako ti se bude dalo takvi slučajevi su retki sumnjam da ćete na faksu slušati o njima pa ti to dođe ko edukativni rad i praksa.
Govno sam popunio najbolje što sam mogo.

fala druže

psihoanalizu ovog stratimira

nisam upoznat sa gospodinom nažalost

84 godine, vrlo agresivan

možda mu je ispao kateter nemojte suditi ako neznate cijelu priču

druze popunio sam po savesti, hvala da mi kazes

Fala Kiki partizan

Nema veze druže, msm mogao bi da popričaš sa nekim, ako nemaš skim pošalji meni poruku jeste da sam druga god, ali ono ljut sam student baš

au ako si u BG znaš mi druga jednog
ma jok, imao sam ranije problem s tim, sad se naljutim ređe dosta a i samo ko je zaslužio