Prijava

pa i ja bih pre rekao da je seks pod ucenom ili tako nešto a to sve spada pod taj generalni termin silovanje

pristala je na to otisla sa njim u motel i na kraju kad je videla da joj od karijere nema nista onda eej ovaj me silovao.

живимо у најненормалнијем времену икад и биће само горе, чудит е се што је неки лик силовао глумицу

ne znam sta je bilo.to samo oni znaju,sigurno je da je taj koristio polozaj za ucenivanje.sigurno mu je i mnogo puta proslo to bez problema.kako je ona lepo namestila jutku, pokazala poruke ispricala policiji i gotova stvar,.uglavnom svi se slazemo da treba biti oprezan sa ovakvim optuzbama

e sad kako se vodi to pod ucenom a kako nasilno silovanje to nemam pojma.a ovaj sigurno da treba da odgovara.malo zatvor malo odsteta. karijera mu je sjjebana vec i to je to.trebali su pre da reaguju on to radi verovatno preko 20 god.

iste ribe koje pozivaju na smrtnu kaznu za silovanje su one koje bi opravdale imigranta da sutra ubije čoveka NASRED TERAZIJA
a to je ona prava narodna, "čuo sam od babe" ustaljena izreka za bukvalno najmanju nelagodnost koju vam neko priredi
gle ovu dečurliju van pešačkog prelaze, sve bih vas ja na služenje vojnog roka/na goli otok/na ratište/na električnu stolicu/pod ključ!!

pa jesam lud sto uopste pokusavam da popravim stvari u ovoj zemlji

Znam da je kontroverzno ovo sto cu sada reci ali:

ponuditi ženi nešto u zamenu za seks + ona pristane =/= silovanje

Izvinjavam se feministkinjama ali ovo je aksiom

имајмо на уму да је ова глумица имала 17 година кад се десило
тако сам негде прочитао нисам сиг јел проверена инфо

Labo aktivan na temi vidim

malcanski berberin dobio dozivotnu a nista nije uradio, sa druge strane, mladji punoletnik vozio mamin auto ko retard kurcio se ubio dvoje ljudi od toga jedno dete, videcemo kroz par meseci ili za god dana oce li biti osudjen ja vam sad kazem da nece ili ce dobiti uslovnu ili godinu dana opusteno

Što se tiče pitanja kako to zreo za grobinu a silovatelj, tako što tu školu drži godinama i to što je van posla smarač ne znači da tamo ne zavodi red bičevanjem, vezivanjem u podrumu i ko zna kako već.

kierkegaard

malcanski berberin dobio dozivotnu a nista nije uradio, sa druge strane, mladji punoletnik vozio mamin auto ko retard kurcio se ubio dvoje ljudi od toga jedno dete, videcemo kroz par meseci ili za god dana oce li biti osudjen ja vam sad kazem da nece ili ce dobiti uslovnu ili godinu dana opusteno

kako ništa nije uradio?

pa malcanski je valljda nije silovao samo je oteo.jos malo pa ce svaku neprijatnost da vode pod silovanje.novinarima je to zvucnije.ova je imala 17 god.sad treba da se sazna istina sta je tu tacno bilo uglavnom ovaj ne sme da dobije manje od 5 godstalno neki sucajevi gde zrtva progovori posle nekoliko god.kao onaj protiv kevin spejsaja.kevin i nije to nesto negirao.svi su oni sigurno krivi i treba da iim se sjebu zivoti.pa ne moze ako imas pare da mozes da radis sta hoces.ko zna mozda neki kidnapuju skitnice i ubijaju iz zabave

i cecina cerka isla u tu skolu.nju nema gde je nisu upisali sve je probala i nista joj ne ide

malcanski berberin ahahaa bedni i tupoglavi novinari.velikko su zlo oni ali samo polako.

labo prica o kidnapovanju kao da te neko opsuje u gradskom prevozu hahah