Prijava

kako je naslov na engleskom?

The Fixation of Belief

The Fixation of Belief

nisam nista od ovoga citao...

http://oregonstate.edu/instruct/phl201/modules/peirce/peirce_print.pdf

ovo je to, ili je poduzi sazetak knjige?

Imal ženskih silovatelja/silovateljica kod nas i kako to rade u stvari?

procito sam ovo (rad od kuce ftw). jeste to to, al kad god citam ovakav tekst setim se sto ne volim da citam bilo sta klasicno sto nije fikcija nego ima neku naucnu konotaciju. dobre ideje, zastareli primeri.

Imal ženskih silovatelja/silovateljica kod nas i kako to rade u stvari?

verovatno ima, ali je u promilima u odnosu na obrnuto, jer jebi ga, biologija.

Jedino ako su ti muskarci slabici a opet ni jedna nece da se jebe sa slabicima tako da tesko.

houltu9l
Jedino ako su ti muskarci slabici a opet ni jedna nece da se jebe sa slabicima tako da tesko.

Opet mešanje silovanja sa primarno seksualnim aktom, a ono je primarno nasilni akt. Plus, znas, moze se silovati i npr neko pijan kao letva, vezan, bolestan, mentalno zaostao itd.

Normalno da ima, ali to je uglavnom onaj društvom blagosloven vid pedofilije, tipa učteljica/majka/maćeha obljubljuje decu, gde će 90% publike reći “šta mu fali, ja bi na njegovom mestu/u tim godinama bio srećan”.

Prilično simp stvar za reći al ok, na nivou izazovno se oblačila

Jedan član vukajlije je bio obljubljen u svojstvu nemoćnog lica (silovan kad je bio pijan), neću reći ko zna on dobro ko je

al to je druga varijanta, i na to je takodje standardan odgovor šta fali jebo si, tako da nije ni čudo što nema neke valjane statistike ni prakse na tu temu

Sigurno je tog Vukajlijasa silovala neka debela brdjanska zenetina.

Bila neka situacija u novinama gde lik u rusiji valjda provalio ribi u stan, a riba tipa svetski prvak u nekoj borilackoj vestini ili tako nesto, vezala ga hranila vijagrom i silovala danima

A vecina ljudi bi bila u fazonu najss, sto bi rekli ovi iz south parka

LOL i ko kaze za majku ,,blago tebi ja bi bio srecan,,

Silovala te majka kad si bio mali,blago tebi eh sto se to meni nije desilo.

gamby
Bila neka situacija u novinama gde lik u rusiji valjda provalio ribi u stan, a riba tipa svetski prvak u nekoj borilackoj vestini ili tako nesto, vezala ga hranila vijagrom i silovala danima

A vecina ljudi bi bila u fazonu najss, sto bi rekli ovi iz south parka

okacih link gore