Prijava

Pa ima psijijatrijske dokaze za ptsd, istrazi malo, skeniranjem mozga se jasno vidi ptsd, depresija i slicno i moze da se meri fizicki

Nece niko biti osudjen za silovanje bez dokaza ne lozite se

A za to da je je medijski okrivljen bez presude je kurcina, sam se trpao da osudi aleksica a sad mu nefer kad njemu to rade

Чуо сам за ptsd и даје основа за сумњу али где је доказ да је Лечић исти изазвао? Можда јој се нешто друго десило па је решила да злоупотреби из ко зна ког мотива, можда је фалсификован лекарски извештај(Да ли је исти доставила уопште тужилаштву? Видео је то неко?), откуд ја знам. Са друге стране свестан сам да је и полиграф непоуздан и иначе а камо ли у Вучићленду. Са треће стране од оног Алексића све личи на Me Too. Као јављају се после икс година без доказа, једна спремила унапред серију, друга филм...смрди мало. Вероватно неће бити осуђени без доказа али ће свеједно остати стигма у великом делу народа, губици послова, увреде, напади итд.

možda je nepouzdan, ali nije samo tu mašina koja određuje, nego sveukupna psihološka procena ljudi koji su ga ispitivali 7 sati. Kad gledam one amere puknu nakon sat, dva ispitivanja i krenu da ridaju i priznaju sve, a ovaj izdržao dosta dugo. Sigurno ne pogoduje štajnfeldovoj ishod i mnogo je teže da ga sada osude ukoliko ne obezbedi jači dokaz. Jedino što je uspela da mu se usere na ime i celu karijeru i izazove reakciju kolega da ga osude samo na njenu reč, što donekle mogu da razumem feministkinje ultrašice tipa Bojana Ovarijum, ili tako neke online borkinje za ženska prava koje jedva čekaju skandal (a žrtvu Gorana Jevtića ko ga jebe, on je muško to nije silovanje...), ali ne kapiram njegove kolege da mu tako okreću leđa kao i Zoranu Mihajlović sa izjavama bez prethodne reči suda.

Не знам, Алексић ми је стварно био сумњив, ал ово ми смрди на намештаљку

Америка у говнима до гуше, а Њу Јорк Тајмс пише о Браниславу Лечићу, гле курца

Да не причам оно стандардно што је увек имао пичке ко салате итд

Kakvu namestaljku lol? Da nije vucic dao sandwich ribi iz njujorka ili sta?

A za NYT, brt svake novine imaju vesti iz sveta, i srbija je u kurcu pa imamo vesti iz ostalih zemalja ne razumem. Ima NYT dovoljno novinara da pisu o svemu sto bi ljudi citali

Čak i pod pretpostavkom da su oni Lečićevi skrinšotovi pravi, stvarno je težak transfer blama videti čoveka od 60 godina kako šalje 5 poruka u kojima moli da mu se javi, pa onda 1 njena poruka, pa onda opet 5 njegovih. Ne uklapa mi se u profil lika koji misli da mu je kurac od zlata.

A što se poligrafa tiče, jebo vas poligraf da vas jebo poligraf, jel stvarno neko ovde misli da postoji mašina koju zavežeš za prst i ona ti kaže dal si lagao?

ova tema pršti od nejebičara, izvinjavam se...

čuj šalje 5 poruka haha

ova tema pršti od nejebičara, izvinjavam se...

čuj šalje 5 poruka haha

- Juce si zaboravila na mene !?!?!

- Hristina, javi se !!!!

- Hristina trebas mi profesionalno!!! Javi se !!!

Mozda se ovako jebe u Lipolistu brt, al mislim da je casnije i drkati ceo zivot nego ovako navatati neke mucenice.

al mislim da je casnije i drkati ceo zivot

reko ja

hahhahahahh ispisaj se bombi

jes mi ga sukno, priznajem

gamby
Haha

Nije isto moliti za picku sto si ti napisao, normalno da ima neckanja cesto haha, ali nije isto hihihi nemooj joj bombi hihihi kao da ti kaze ozbiljnim glasom nemoj ne zelim prestani, sto se vrlo lako oseti ako si ikada muvao ikoga. E ako nisi psiho kad ti kaze da nece ti odjebes, a ako ne odjebes uprkos tome sto ona ne zeli onda je silovanje, grebala ona i tukla ili ne. Ljudi razlicito reaguju na strah, neko agresivno, neko place, neko vristi, neko se paralise, ajde nemoj da se zajebavamo

jos ako je zena stvarno plakala mislim da treba da budes bas tezak idiot da to i dalje shvatas kao neckanje.

Jel postoji neka logicka mogucnost da u ovome ne verujes ni jednom ni drugom?

stvarno me boli kurac i za njega i za nju

to je ubedljivo najbolji stav o ovome do sad na ovoj temi.

Mnogo je gore muskarcu koga siluje muskarac jer nema bas nikakvu podrsku okoline.