Prijava

ti ćeš da mi kažeš

3. deo sage o silovanim glumicama

Merima neka kaze da ju je Lecic zamalo silovao tamo neke 1978. Ja ne znam jel ti glumci/glumice rade sta ili se samo jebu zbog viska slobodnog vremena? I drugo pitanje da li ce ikad ponestati silovanih glumica da ova tema zamre?

Pa ne znam dal je baš zamalo, izgleda da je baš penetrirao i to žešće. Tojest tako bar ova rospija to predstavlja.

nije penetrirao gađala ga povraćkom odbranila se.
kaže da je stiskala noge u pletenicu, šutirala ga tako međutim kad je uvidela da ga to pali ispovraćala se po njemu i on se naljutio što ga je isfolirala tim činom.
pročitao sam ceo tekst ovo vam je siže.

Ja sam procitao da se ona namerno usrala i upisala da mu se zgadi, a da se on od toga ispovracao. Na kraju ga je dokrajcila, uzela je govno iz gaca i gadjala ga u glavu

jbt koja si tetka maestro. a i mi ostali sto smo ovde :)

samo ti fali turska kafa i da heklas dok pises ovde misljenja o nemilim dogadjajima oko lecica.

Mislim da je sve jasno covek se ne zna obuzdati ali mozemo da ostavimo i dalje onih 1 posto da mozda nije
Ipak je na kraju zakljucak da smo zaostalo drustvo koje brani nasilnika a napada zrtvu sad iz kog razloga ne znam emotivan smo narod valjda
A smeju se svi teoreticarima zavere za vakcine
Pojavila se ta glumica isakovic napisala verovatno davnije tu neku knjigu koje nema na guglu i znaci ona je to napisala unapred da ju je neko napastvovao samo je zivela za taj trenutak da se pojavi adekvatna licnost i onda da kaze da je to taj i da tiraz skoci, gagi nikolicu je rekla za dogadjaj lazno, celu pricu je izmislila jer su se svi urotili kolektivno protiv lecica zato sto je bitna glava u opoziciji drma fotelju vucicu i mnogo je uspesan umetnik pa mladi ne mogu dobijati uloge od njega smeta svima. Sve je bolje nego priznati da je nas leka jedan najobicniji buzdovan

Ja sam procitao da se ona namerno usrala i upisala da mu se zgadi, a da se on od toga ispovracao. Na kraju ga je dokrajcila, uzela je govno iz gaca i gadjala ga u glavu

A?
Daj link leba ti....

Да се отвори "Ова глумица што није силована", ускоро ће бити мање таквих

Никса Зизу причао женама како су криве за силовање јер пролазе улицом

Jel u redu sto mrzim obe stranke u ovom slucaju

JA KAD SAM BIO KLINAC TIPA 5 DINA U PREDSKOLSKOM SAM REKO DA KAD PORASTEM HTEO BIH DA BUDEM GLUMAC
IZGLEDA NISAM BIO DOVOLJNO DEVIJANTAN ZA TO JBG :(

E AKO POCNEM SAD DA SILUJEM PO PARKOVIMA DA LI CU STECI DOVOLJNO TALENTA DA POSTANEM GLUMAC NIKAD NIJE KASNO DA SLEDIS SVOJE DECACKE SNOVE

Probaj brt ja bih gledao tvoje filmove

Zenama treba da bude cast da budu silovane,a ne da se bune nesto.