Prijava

Popijte nesto za zeludac

Par opaski iz Republike Srpske...

Neka, neka dobro je ovo sve... za 20 godina niko neće postavljati pitanje o spomeniku.
Dobro je da Srbija dobija neke ozbiljnije odlike državnosti, u šta svakako spada i odnos prema jednom od najvažnijih srpskih vladara.

Vlasti će se mijenjati, ali ovakve stvari ostaju. Kad je Milo pao neće ni ovi vječno biti na vlasti.

I dobro je što je izbor pao baš na Stefana Nemanju, da znaju svi da Srbija nije od juče.

Ja sam ideološki inače uvijek bio za "žute" ili neku sličnu liberalniju opciju, al ko im je kriv kad se nisu trudili i dozvolili su da ovi preuzmu. Na stranu autoritarnost (koju ne podržavam), ovi se bar trude (možda prividno).

Sad se Beograd na vodi kritikuje, a npr. da su ga oni pravili, busali bi se u prsa s tim. Al dobro, to je posao opozicije i treba da kritikuje.

Meni je krivo što se DS toliko sjebala, stranka koja je imala ozbiljnu tradiciju, al jebga, tu smo đe smo.

Jedina mi je zamjerka što se potencira da je Stefan Nemanja prvi srpski vladar... što ne stoji, ali svakako jeste najvažniji srednjovjekovni vladar. Dakle bilo je Srbije i prije Stefana Nemanje, ali je sa Stefanom Nemanjom poprimila prepoznatljiv identitet.

Niko ne spominje Časlava, a čova držao popriličnu teritoriju, uključujući i više od pola Bosne...

uključujući i više od pola Bosne...

laž, prvu državu bosnu su osnovali bošnjaci koji su i izmislili veru islam u toj državi još 728. godine. p. n. e. naravno.

Jedina mi je zamjerka što se potencira da je Stefan Nemanja prvi srpski vladar...

To ti je jedina zamerka? A nije ti zamerka to da se ne zna kolko je para otislo na spomenik u zemlji gde ljudi rade za kiflu i salamu?

a realno u pravu si i za to, al jbga u svim državama se tako ti neki veliki projekti uzimaju iz usta od sirotinje... taj spomenik jednom napraviš kako valja, neće ga praviti svaki dan

Spomenik mi deluje retardirano nekako.
Ni po čemu se ne može urezati čoveku u sećanju. Kao - e vidi, vauu. Ništa.
Đoka

Nisam ga video uživo još al sumnjam da ću da promenim mišljenje.
Jebeno Skoplje.

@Stalker
Nemam ni zelju ni nameru da vidim to cudo uzivo i sumnjam da ću da promenim mišljenje.
Djoka na kvadrat.