Prijava

Dosadiste sa temama gde jedemo govna o stvarima koje ne razume niko ko da smo popili svu pamet sveta, pa reko da otvorim jos jednu.

Establisment kaze da ne treba. Nije mi jasno zasto, pa reko da se informisem.

Zna li ko sta?

Znaš koje bi pare dao da mogu sad da gledam NSA live feed iz baze podataka gde te prate 24/7 ajao

Watching celt breaks down movie: PRICELESS

Watching celt breaks down movie: PRICELESS

podgrevam musaku pa sam doso na vukajliju dok se greje tamo jebem te nenormalnog.

Mahahahahaha musaku podgrevaš joooj pa to je najbolji deo đesu moje kokice

sto, jel ne treba podgrevati krompir?

Establisment kaze da ne treba.

A u narednom segmentu čekamo odgovor establišmenta na napade proponenata teorija zavera podgrejanog krompira lolololo

znaci niko ne zna

Ma ne valja samo jer menja teksturu malo al ako ti ne smeta sto da ne. A pomfrit moze da se podgreje u tiganju, malo proprzis i bude isti ko kad je tek napravljen

ja musaku podgrevam stalno i još nisam krepo

ma i ja podgrevam godinama sve od krompira, al ponekad se nadje neko pa me pogleda ko da cu se otrujem time, pa ne znam sta da mislim jbt.

bas malopre sam se razmisljao o tome

Ja sam jeo i od juče krompir i nije mi bilo ništa... ali ipak ne preferiram... i obično su to bile manje količine, npr. u nekom varivu. Ne bih sad uzeo i najeo se podgrijanog krompira od juče.

Ja sam jeo i od juče krompir i nije mi bilo ništa...

eto vidis, to kazes kao da je nesto mnogo strasno, a ja to godinama rutinski radim kad mi ostane sta od krompira spremano.
ladno, vruce, podgrejano, samo jos sirov krompir ne.

jebem li ga, pricamo vakcine kancerogene a gle sta nam pred nosom svaki dan.

Big potato industrija zeli da mislimo da je kancerogeno podgrevati da bi ljudi kupovali vise krompira. Istina je da je zapravo jedino podgrejan krompir zdrav, nepodgrejan izaziva autizam

Paa ja nisam siguran
Ali znam da ne valja kad prenoći

Ali znam da ne valja kad prenoći

odakle znas, i zasto je tako?

Ja redovno podgrevam musaku i pire. Ništa mi nije bilo. Mada ja sam kombo bosanskih i ličkih gena, pa možda to ima efekta na mene. Možda podgrejan krompir ne deluje na međede.

Sale ako su ti koreni odatle napiši krompijera jbg