Prijava

Kako sam mlađani slobodan as koji je tek krenuo u upoznavanje sveta starijih i studentskog života a s druge strane neiskusan ali sa potencijalom ,voleo bih iskusniju braću da svoja iskustva i mišljenja prenesu na ovu temu u cilju edukovanja nas mlađih , ako nije problem naravno

meni rekli stariji mangupi jednom uvatiš je pijanu negde u ćošak kreneš da drkaš pred njome i krene samo sve,ja probo jurila me braća njena i ćale moro kod kuma u Bor da idem na mesec dana dok se ne slegne prašina, E DA BI SE TO IZBEGLO , PUCAJTE

Gitarica, pivce i kališ. Pa ujutru na vruć burek. Tako je u moje vreme bilo. Danas deca nisu više luda za instrumentima. Luda su da postanu dileri droge.

Ejdus danas je vrh biti plastična marioneta za Sašu Popovića. Njega treba za jaja objesit

gitarica pivce i kaiš

fora koja uvek prolazi uzivo
"ej mala, ja se tebi svidjam, a ti meni?"

"А ти нећеш курца, је л' да, нећеш?" Обрнута психологија, тебра, пробај, приплодни, можда оплодиш нешто.

Ma kakva muvanja,startovanja,nista to ne vredi,pusti to u kurac.

Priđi opušteno i samouvjereno.

Imaćeš kresove.

Hvala ti za kresove, bilo ih je

Ne zahvaljuj meni mlad Vuče, već Kazanu

ma ako joj se svidiš svaka glupa fora prođe
ja moju smuvao na ovo: "joj baš su mi ispucale usne" "ljubim da prođe" i ona stane i pogleda me i ja joj krnem jezičinu. šalim se, samo je cmoknem. eto ti ga

Svaki tvoj post je transfer blama.

Rok, cigare, poneko pivce, gitarica i naravno kalish

ок хоулту9л

Priđeš i kažeš: Biću kratak, ženska imaš strahovit batak.
Posle namesti obraz za šamar ili tefter da upišeš broj.

Ajde odjebi vise odavde jbt