Prijava

Pružiš felacio hahahahahahahahahaha

Muda mi se oznojila od humora. Povuci se ne uklapas se daune

Muvati poznanice, biti raspoložen, duhovit, pomalo dvosmislen ali bez ili minimalno seksualnih aluzija...
Na prvom dejtu, samo malo o sebi, životnim stavovima, o ukusima filmova, muzike, knjiga, o tome šta volite...
Nikako o poslovno-finansijskim uspesima, problemima, o bivšima, polako se upoznavajte, a u međuvremenu se smuvajte, makar veza bila kratkog roka...
Bez velikih kritika i suvišnih komplimenata...

Pusti ovo na žurci kada se dočepaš tastature, radi provereno. https://www.youtube.com/watch?v=lmlXqz1SK4g&ab_channel=PowerHouse

Najjaca fora za brzi seks: pridjes ribi i kazes "imam komično mali penis, svrsim za pet minuta i imam staminu 5/100. Seks sa mnom bice dno koje si dotakla. A sa dna se moze samo prema gore. Posle mene svaki sledeci ce ti biti giga chad. Bicu tvoj Džordanov poraz od Pistonsa dve godine zaredom u finalu Istoka. Posle toga te čeka 6 prstenova"

Pa nije Džordanu dno to što je izgubio od te odlične ekipe Pistonsa, pre toga je šest godina gulio kurac i duvao jaja Birdu i Seltiksima pre finala konferencije, ako bi uopšte i ušli u plejof. Tako da ako ćeš joj biti Džordanov poraz od Pistonsa to i nije baš toliko loše po nju, koliko može da bude.

Ovo zapatino radi ja sam probao

Zapatinho a šta kad shvati da je veliki? Na koju foru da se izvadim?