Prijava

Samo prijateljsko podsećanje da pušiš kurčinu.
Poyy

Sta je seljaci jel rodilo zito

Bolje neka vas zadovolji vas predsednik vucic on ima iskustva u tome
https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=334&cl=09

Opet mi pušiš kurac a nisi me pito

Šalim se naravno, znaš ti dobro da nema potrebe da pitaš za to

stratimire nahrumaj ga malo pa ga stavi usta.

Danas standardno, nisam raspoložen za egzotiku

Pitam se da li si ikada raspolozen za bilo sta sto nije mrznja i kakav je pakao deliti vreme sa tobom, pritom te nikada nisam uvredio niti naceo nekakav sukob sa tobom, vec sam naprotiv uvek smatrao da vredis vise od proseka ovde na sajtu. Na kraju vam moram reci da mi je drago sto sam u celoj ovoj prici ostao svoj, usput pomagao svakoga i nikada nisam trazio izgovor da postanem los covek jer u tom vasem iskrivljenom poimanju stvari i nacinu razmisljanja ja sebe prosto ne pronalazim. To sto vam ne dozvoljavam da me zatrujete je odraz moje snage i jasnog pravca u razmisljanju kojeg se drzim i zato sam siguran da vas pobedjujem jer mi nagrade pristizu, a svakako ih ne bi bilo da nisam bio ispravan. Zapitajte ste kakvo ste najpoganije djubre kada ste sposobni da se radujete necijoj trenutnoj agoniji i problemu, umesto da razmisljate da pruzite ruku i pomognete.

Zato ce vas Stratimir zauvek gledati kao govna i najnebitnije stavke u Svemiru, a vas sistem vrednosti mogu da ispisem na papir kojim cu potom da obrisem dupe. Toliko od mene

I isto tako mogu da vam porucim da vase zlo i vasa glupost nikada nece uticati na mene niti ce poremetiti snagu mog duha i moje psihe. Mogu samo da se smejem vasoj jadnosti i jalovim pokusajima da moju lokomotivu izbacite iz sina. Jedino sto cu vam pozeleti je da jednom konacno shvatite koliko ste kiseli i nezdravi i bolesni, a da dok mislite da MENE unistavate, zapravo unistavate sami sebe i srozavate se, do mere da vam obraz kosta jedan sendvic

Nikada necu dozvoliti da mentalitet zadovoljavanja najprizemnijih potreba, trijumfuje nad mentalitetom borbe za uzviseni ideal, ali isto tako necu dozvoliti ni da mi na tom frontu parirate, ti vasi svinjski kapci vasih turskih ociju

Мање приче, више пушења

Voli ovako govor da održi pred pušenje, da uzvisi svečarski trenutak

Dosta laprdanja više, ne služe ti ta usta da pričaš, hehe

Mislim da cemo ipak ovako, izolovacu vas kao grupu pusaca kurca (sami ste se prokazali) i popisacu vas do poslednjeg tog vaseg bugarskog krvnog zrnca i nepogresivo izbegavati dok ne dodje trenutak za budjenje i ciscenje Lebensraum-a, u medjuvremenu cu neumorno i predano raditi na stvaranju nove, arijevske svesti

Predavacu svoje znanje i slati ga u kolektivno nesvesno da posejem svest buducnosti koja ce ziveti u nedvosmislenoj istini i koja se nece obazirati na milost i nemilost

ajde sad fino popuši kurac.