Prijava

Slične visine, građe, svakako ista kategorija.

Obojica lažni bokseri, s tim što je jedan otvoreno lažni zbog spektakla, klikova, lajkova. A drugi ne želi da prizna da je lažni, u svom serijskom prebijanju šankera, pecaroša i pekara s ulice, koje spinuju da su zapravo sportisti.

Who would win?

Pa ako bi Željko platio dovoljno onda bi ga pobedio u prvoj rundi, a ovako u petoj
Koliki je cenovnik po rundama za prebijanje Logana zna li neko?

Mejveder mu nije ništa platio nego su njemu platili da ga ne ubije odma, nije mu pošlo za rukom lol

Kolko god Paul bio kurva u smislu, tepaj me za pare, opet je neko muško kome bi proradio ego da ga lema Veljko jbg. Mozda bi cena bila da iskara Cecu.

Možda sam i dalje butthurt na one njegove ispade u Japanu i što je dissovao sve što mi je sveto pa projektujem ali svakako bi mi bilo drago kad bi izgubio od Veljka

Lele da bre nisam bio svestan da je Logan istrigerovao weebove širom planete, koliko god da je govedo od čoveka, samo zbog te činjenice ima moj dubok naklon

Logan je mnogo ozbiljnija atleta i ima više kinte. Možda Ceca i Anastasija u paketu, ali nisam siguran da je i to dovoljno.

Upravo tako. Logan Paul nema tolko lošu tehniku, ogroman je, jedino je stamina problem. Dok za Veljka ne znamo kakav je zapravo, jer s oprobavao do sada sa klosarima

Tipujem na Logana, ipak je boksovao sa ozbiljnim sportistima po Americi, sve je tu drugacije i razlika ce se primetiti vec pri prvom Loganovom zamahu prema Veljkovoj glavi

Ali svaka mu cast na odabiru protivnika, ovaj put Veljko zeli nesto da dokaze

Necu da kazem sta, ali mislim da sam vam nagovestio

Umlatice ga Logan jebiga, neka Ceca spremi leda i snicli da vida sinu rane ljute

Hahah odlican sou biznis potez mislim da su se obojica nasli preko interneta i pronasli racunicu da odglume jedan spektakularni boks mec nekih 3-4 runde bar dok se ne pojede kesica semenki ili kokica sa tim da zavrsnica zavisi od ugovorenog pobednika Veljko bi platio da pobedi nokautom a Logan bi pobedio na bodove

Preko 2 milijarde gledalaca sirom planete pratice ovaj bokserski spektakl preko svojih TV ekrana istocno od Grinica navijace se za Veljka a zapadno za Logana, ocekuje se i svadbarski kupus za publiku u neogranicenim kolicinama

Preko 70 milijardi evra potroseno je samo na rasvetu a rukavice su protkane nitima cistog zlata i ukrasene dijamantima

Patos ringa je od prvoklasnog mahagonija, a sudijski stolovi od libanske kedrovine

Svaki pojedinacni udarac bice prikazan najmanje deset puta u slow motion-u iz svih mogucih i nemogucih uglova

Нисам боксер ал ми личи да Веља баш нема појма, његови покрети ми немају брзину и интензитет као стварни боксери што имају, више личи на оне циганчиће што се ложе на Брус Лија па машу нунчакама безвезе, само је овде бокс

И да, стратимире јебем ти мајку, иди лечи се, ниси трол, само си поремећен и нико те не готиви

zapravo veljko nije uopste los, ima visinu, dugacke ruke, drzi na distanci tim prednjim direktom....verujem i da trenira kao napaljen svaki dan dva tri puta itd itd....al dzabe kad il nema srca da se pobije stvarno il je jednostavno priglup pa se lozi da ove sto pobedjuje su stvarno bokseri...

ako oce neku karijeru onda def mora da pocne da se bije sa ozbiljnijim likovima...ovako moze da napravi skor 130 0 i da bude najbolji u istoriji