Prijava

bombas
haha prso čovek

Haha, reče Slavišga od Azerbajdžana :)))))
Ok, ja sam prso. Važi.

jesi brt prso, bez zezanja

che krindzuje ceo forum brate ozb prestani blamiras se drugarski ti kazem

Dobro hoću. Hvala što si me upozorio, stvarno nisam video. Ovo je ipak jedan ugledan i ozbiljan forum, pun divnih i pametnih ljudi. Nije lepo da krindžuju zbog mene.

Che vu jebe onu glibavu novozelandsku premijerku sig sig

Je l nas ovaj zajebava šta je ovo

Pa bolje nju da jebem nego da me kao tebe jebe ona tvoja premijerka, kakav auto-gol.

Šta fali pomoravlju?

Ništa mu ne fali, prelepo je.

Fali mu manuka med.

Na Novom Zelandu nije važno koje si vere ili nacije, nego kakav si čovek.

Svi su dobrodošli da jedu janjetinu Šona Meklejna

Jel razrešiste na kraju koja zemlja je bolja, tipujem na NZ tamo je plodno tle za pistaće i indijski orah, nzm za urme doduše to mi je isto do jaja, a Azeri sigurno imaju toga na pretek. Napeto baš

ne radi se o tome koja je zemlja bolja, nego odeš negde da smrdiš, zaradiš i zbrišeš, ne pričaš kako ti pacifik šašolji jajca hahahahah

i ne idem okolo i vičem salam, jebe mi se za Az

jeah kiwie je volim ragbi 7 oduvek hahahah

baš ću da promenim sopstvenu ličnost zbog maora i engleskih lopova... jadnije od toga su samo ovi " reperi" što se lože na bronks... alo rođače, 5000 godina nemaju pronalazak ili pismo jebeno

Sve je to kul meni sto je covek zadovoljan time gde zivi, bolje se pronasao nego u srbiji i tako te munje ali

Pacifik je velik, najveći, veći i jači i od Rusije. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Pacifik je prepička koja mi se nabacuje, Evropa je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio

Ne postoji svet gde ovo nije blamcina ziva

Dobro, legitimno da ti se nešto svidi, ali ovo je krindž... otići bukvalno u tri pičke materine gde ti se ne isplati ni da avionsku kartu za nazad kupuješ i da bi sebe utešio pljuješ po ljudima koji ne žele napustiti Srbiju, bilo da imaju para i ovde, bilo da nemaš gde ili se nisi izborio ni sa srpskim, a kamoli sa nekim stranim jezikom kao Thilmo... šta koga čini sretnim i to je to.

Pacifik me zavodi hahaha... zavodiš mi jaja jezikom

che vu, jel tacno da tamo jos ima domorodaca koji ne znaju engleski