Prijava

Puko baja AE BEZI MEJMUNE

"Pacifik je velik, najveći, veći i jači i od Rusije. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Pacifik je prepička koja mi se nabacuje, Evropa je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio

a trebali ste ga pustiti da napiše još nešto

"Skrndelj baba koju sam pedalirao". HM. da bi nekog pedalirao morao bi ga prvo jebati jelte.

Che-vu=Babojebac

Tautologija.

Rastao sam pokraj Oklanda,
Pokraj starih morskih vukova,
Lovio sam ajkule, ispracao tankere i sanjao divne snove daleke

PA KAZE

Oklande, Oklande, kraj tebe mi srce moje ostade

Zanimljivi postovi, vredelo je procitati. U sustini covek je jednim delom u pravu, balkan jeste kancerogena sredina (balkansko blato, citiram) i sigurno se kvalitet zivota ne moze porediti sa Novim Zelandom ali sam na kraju zakljucio da ako si ovako generalno govno i bednik u dusi bio na balkanu pre no sto si otisao - ni maori, ni okean koji te miluje, ni progresija akorda rujica ne mogu i nece to iskoreniti iz tebe.

da vratim kratko na temu, sta koj kurac znaci libar tvoji dugova?

libar je knjiga, spisak, ćitap... latinski

aha, ja mislio nesto hrvatsko a ono djiboli jede govna ko i obicno

Da se razumemo, produkcijski uz Haustorov Bolero
verovatno najjači exyu album ikad. Koštao ga je Boga oca, 15 godina skupljao pare, pričao mi njegov komšija iz Splita, neki Goran... Ksže da će ceo život živeti od tantijema za taj album i da mu pište jajca da snima nešto novo, prvo jer bi po njegovim rečima šta god snimi bilo smešno u poređenju

Rastao sam pokraj Oklanda

GASITE INTERNET OVO JE VRHUNAC

Dan kada ću za nekog ustaškog Mišo Kovač/Dino Merlin amalgam wannabe-ja, 'pčela u žlici čaja' lookin-ass patetičara koji pravi pesme na koje treba da drkaju raspuštenice milferke, žene generalno, da kažem da je napravio jedan od produkcijski verovatno najjačih ex-yu albuma ikad će biti tužan dan za muziku.

ovaj Šmoklja nešto najašio na mene, ne znam o kome se radi, ali preskačeš lige

Ništa lično protiv tebe bombay, znam ja da si ti viši ešalon, ko god da je rekao tako nešto ja bih izneo svoje suprotno mišljenje.

glasajte za svoj omiljeni gilti pležr:

1. jebanje evrope babe škrndelja
2. švercovanje tone putera za nagorno karabah
3. polivanje bifteka burbonom

0. Utapanje CDa Mirakula u burbon da bi mu dao to nešto malo ezoterično što mu fali da bude najbolje producirani album svih vremena

Polivanje burbonom- idiotizam.

Da je neka marinada: burbo, braon šećer, soja i vusteršir sos, uz malo dižon senfa, možda