Prijava

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2021&mm=07&dd=06&nav_id=1886849

I mi konja za trku imamo. Kako stoji "Lazar" na trzistu kriptovaluta? Zna li neko od eksperata?

stoji tako da si debil ako das pare za ovo, osim ako ne poznajes ovoga pa budes na vrhu ove piramidalne prevare, ko sto su 99% tokena

odnosno zajebao sam se.

ejdus, mislim da je dobra ideja da ulozis celu ustedjevinu u ovo, i da cuvas, vredece bar jedno 50x vise nego sad.
domace je, sigurno je dobro.

odnosno zajebao sam se.

ejdus, mislim da je dobra ideja da ulozis celu ustedjevinu u ovo, i da cuvas, vredece bar jedno 50x vise nego sad.
domace je, sigurno je dobro.

sto bre lozis ejdusa da izgubi i poslednji dinar, gde ce ti dusa

Da vise nema para za internet.Ejdus je toliko transfericna pojava da blam isijava iz svega sto napise,neverovatno.Bas zna da pogodi u centar.

https://www.youtube.com/watch?v=D_NQNDKMJTE

od 40:16 negde

Kripto zaludjenici znaju ko je Ricard Hart, ostali vrv nemaju blage veze, btw zamimljiva mi je njegov pogled na tu pricu o kontroli populacije itd, mozda sam mogao i na temi vakcina da okacim ne bih pogresio

Takodje sam hteo da vidim jel neko kupuje hex, sacrifice za pulsechain, pulsex itd koja su vasa iskustva :>

lazar sunce ti jebem žarko,
L A Z A R
A
Z
A
R A Z A L

ne bi ga ni pogledo, kamoli uložio pare u nešto sa takvim imenom.

Sevastokrator_95
dinaroid

Ovaj komentar pobedio tbh

Lazar zbog Biblije i Lazareve subote, jer vec znaju da ce svi da se deru "dizi se Lazare!"

skec.jpg

sta je sa rudarenjem jel se blizi kraj tom biznisu skorije ili ne?jel radi neko sa trgovinom bitkoina dajte neke knjige za to.

Dzaba nam knjige labo, kad nam je u dzepovima propuh

za ova govna ne mozes ni besplatnu knjigu da nadjes,,sranje.poceti sad sa rudarenjem je isto sranje.bolje da polazem za C

Kreni da rudaris bitcoin sto prije

Pre 3 godine sam platio polovnu rx570 za 90€, danas mogu da je uvalim za 230€.
Razmišljam da je prodam zajedno sa svojim matorim fx8350 kompom za ukupno 400-450€ i uzmem neku solidnu rajzen APU konf za iste pare

Nego sta bi s onom opkladom triforsa i celta, jel to bese uredno isplaceno