Prijava

Jeste, Trifors covek od reci. Jedan od onih sto ne beze od kviza.

mislim da je celt ispao gospodin i rekao ok oprosticu ti ovaj put ali ubuduce pazi sta citas po internetima

Stalker this is not financial advice ali ako mozes da prodas grafu za skoro 3x vece pare - do it

Ukoliko izadje eth 2.0 i proof of stake cijene grafickih bi trebale dosta da padnu jer ne verujem da ce ljudi biti i dalje ludi da rudare dogecoin i ravencoin

mislim da je celt ispao gospodin i rekao ok oprosticu ti ovaj put ali ubuduce pazi sta citas po internetima

ne ne, prebacio mi 1000 ripla malo pre nove god, cak i nakon toga sto sam rekao da je ok. eno ih i dalje mi stoje na binancu.

Stalker ako budes uzimao APU konfiguraciju obrati paznju da nabijes sto vise brzog rama unutra, tipa 32 GB na preko 3000 mhz

Na to računam, da uvalim matoru ali solidnu ddr3 konfiguraciju sa ondašnjim poluvrhunskim komponentama sa grafičkom dok je još uvek na ceni i obezbedim sebi noviju ddr4 platformu sa mogućnošću apgrejda u vidu diskretne grafičke, tamo, nekad.
Ionako uglavnom igram starije igrice u full hd samo, solidan rajzen sa integrisanom i brzi ram je sve što mi treba, sa 50€ max ulaganja

ne ne, prebacio mi 1000 ripla malo pre nove god, cak i nakon toga sto sam rekao da je ok. eno ih i dalje mi stoje na binancu.

HAHAHAH, respekt za odrzanu rec, najskuplje placena naivnost na vukajliji since foundation

mogu da ga zhalim ali ne i da ga zxalim

nema sta da se doda ili oduzme, trifors je covek koji ima ubedjenja sa kojim se ne slazem, ali koristi ono sto misli da zivot promeni na bolje ili na gore. vremenom ce promeniti na bolje sebi jer greske su deo toga valjda blabla itd.
samim tim je 1000000000x verovatnije da ce blize da dodje istini od mudrosera ko sto smo mi, koji samo jedu govna bez posledica (sto se ovoga tice).

Kako danas stoji Laza na tržištu?

https://token.hns-cff.hr/

I ujaci token za trku imaju
Vatreni, doduše i dalje manji blam nego Lazar

https://www.dvl.rs/
Lazar sajt izgleda blago hotulasto

Izdavalac digitalne valute Lazar je fizičko lice, državljanin Republike Srbije, Vladimir Pavićević, rodjen u Svetozarevu – današnjoj Jagodini: 1955. godine.

Upravo sam kupio 1389 Lazara

Where lambo?