Prijava

Brt nije u tome bila poenta
Znam za vanced btw al nema vise za ajfon

Svakako Spotify > bilo yt ili yt music

Spotify je kurčina, kao seru nešto imaju najkompletniju kolekciju muzike a ono kurac neka malo hipsterskija dela ih nema nigde. Da ne pričam što nije džabe i ako hoćeš da ga imaš ovde za džabe mora se jebavaš sa VPN sranjima, ili je makar tako bilo nekad kad me neko zajebo da probam to govno. Jutub je mama i dalje.

Jebo te spotify a i ti njega

5e mesecno brate koga boli kurac? Kvalitet zvuka je neuporedivo bolji a hipstersku muziku ne slusam jer nisam peder

Ima spotify free u srb btw samo kvalitet zvuka nemas extra high dostupan i ima reklama izmedju pesama

Ja bukvalno ne znam da se desilo da sam trazio nesto na spotify a da nema a ja slusam mahom ekstremni metal

Meni zapalo za oko tad kad sam ga koristio jednom da npr nemaju celu diskografiju Džimija Hendriksa. Ono, jebem ga, ako nemate sve njegove pesme, šta koj kurac onda imate jebo vas tata. E sad možda se u međuvremenu to promenilo nisam video i ne mogu da komentarišem (iako već jesam).

Dizer postoji još uvek? Kvalitet zvuka je bio opasan koliko se sećam.

Kvalitet zvuka je 50% u kb/s, a 50% u slušalicama jbt plus ti slušaš metal gde ti prokrvare uši al ajde

More information, in a very general sense, means better sound quality. Audio CD bitrate is always 1,411 kilobits per second (Kbps). The MP3 format can range from around 96 to 320Kbps, and streaming services like Spotify range from around 96 to 160Kbps

Recimo da za jućub važi pravilo da svaki snimak ima drugačiji kvalitet zvuka, ne verujem da opcija kvaliteta videa utiče na kvalitet zvuka mada može biti

Melke,duga i smaracka pesma bas kao i tvoji postovi.

Pa bas zato sto imam dobre slusalice mi nema smisla da koristim yt. Ko koristi Huawei sluske sto dodju uz telefon yt zvuci isto kao vinil jebeni

Aha onda si opremljen, samo rokaj
Ja lično muziku koju najviše slušam konvertujem u 320 i slušam na 528 hz plejeru, ništa ne menjam i zvuk je perfekt. Jućub mi je No. 1 prvenstveno zbog izbora iskreno ne može se naći moj specifični ukus baš svuda. Na primer nema dobrihVaporwave mixeva nigde drugde, a nema ni muzike iz igrica, filmova, serija itd.

https://youtu.be/AKUv4vwthGc
Metronomy nisam kačio nikako, ovo je bend koji daje sve potrebne razloge zašto današnja muzika > oldies

Sve sto je ovde kaceno je zivo sranje i prvi put cujem za bilo sta od svega ovoga,ako se ova tema takmici sa onom temom treba da bude neki pop,elektronska muzika,rep.