Prijava

Labo izumeju a ne izumu. Boze, kao da imas 5 godina.

e na to sam mislio.bravo

Ufff kineskinje bi trsio da mi vriste onako i drhte kao kuckice dok se propinjem

Mada sam ja ipak vise za kvalitet. Ipak smo judi, nismo zviri. Te kineskinje bi mi dosle ko cips neki, zanimacija

Ma cuti labo, sta bih ja dao da imam tako ko ti mali kurac.. kad mi se digne sav sam osamucen

ovih dana malo šta valja na TV-u, ali gleda se jbg

Da ti dam malo mesa od mog kurca, to ti je isto.. mesni narezak

Malo romantike u sitne sate
youtube.com/watch?v=ptDAeT2Pyvo

upalim najnoviju temu na vuki, pustim erika klaptona i utaknem HDMI kabal u komp. zavalim se u fotelju, čitam vaše diskusije i diram sebi čmar. sem toga ne gledam tv baš

Jel peres guzu posle kake?

Ili ti decko pere, mrs pederu

Valjda cu uspeti do Grcke u septembru malo.. da odmorim od vas takvih neljudi

Da vas zaboravim kao da vas nikad nije ni bilo. Da se preporodim od te vase sugave energije

Da si ja mogu zasnirat svoj italijanski koznjak, sjest na motor i odjebati u neke nove price

Последње сам прочитао пре пар сати

dva ozbiljna posta bude, ostalo ejdusi stratimirovi. Sad otvoriš temu prvi ozbiljni post bombas kaže gleda partizan i nekad n1 dok drina se lagano uliva u savu. Lebe. Ostalo ejdusi i stratimirovi.

Сад уђем на тему и видим стратимир се дави од курца задње 3 стране, тема мртва и закопана.

Не знам може ли бити јачи доказ да је човек био у праву

okotu pogani ugini kiseonik trošiš majku ti kurvinsku jebem sa tri kondoma u usta užegla

strarimire da više vrediš rekao bih ti da te treba naraniti napojiti pa ubiti kao kera, ovako dućkaj kitu vaško gnjilava

+1000000000000000000000000000000000000

Gledam,ali me nervira Vucic,ne zbog njegove politike toliko,koliko zbog toga sto ga svugde ima jebeno,ne moze bez njega ni dnevnik ni b92 presek,pa se ubacuje nekad i kad je drugo nesto pa on otvara nesto,on posecuje nesto,on porucuje nesto,nepodnosljivo.

I sto je najgore zna da zauzme cesto ceo program neki predvidjen za nesto drugo.

Razume se
Vremenska prognoza, zenski basket ili bilo koji drugi snimak koji ide na rtsu, dirljiva lepota smederevceve ofarbane glave na hepiju, narodne pesme u izvedbi radeta kosmajca i drugih prekaljenih virtuoza, zivotne price, muzicke zelje - to ja zovem zivot.
Znam da su sad in podkasti i n1 ali i ovih 7 kanala sa nacionalnom frekvencijom su dobri jer kad dodjem kuci ne vidim ni belu macku a ne sta je na televizoru. Zna se red, tusiranje, jedenje, pola sata hepi specijala i onda valjanje po madracu do jutra a od jutra zna se sve ko i svaki dan drkanje drkanje i samo drkanje do kasnih vecernjih sati.

I sto je najgore zna da zauzme cesto ceo program neki predvidjen za nesto drugo.

Znači da je uspešno programiranje, sve pet