Prijava

ja gledam samo amidzi sov, loto, i kad ima neka dobra tekma.pre sam gledao mnogo vise zato sam i nagurao 130kg sad sam vise napolju setam

Ahahahhaah labo jezivi

lepo vreme.mora da se iskoristi.nego povredi krsta a bas sa planirao neke stvari.covek planira a bog se smeje a u mom slucaju sigurno da misli-haha oces na fitnes evo ti kurac.al sam te jebo

to je ona faza kad povratak na originalnu temu zvuči kao offtopic...

ja jeziv.ne znam sto me tako zamisljas.gde si me video odakle si.jel ti rekla neka devojka nesto za mene

ja sam stupio u kontakt sa jednom osobom sa sajta i kad je pocela da mi preti policijom povukao sam se.cak sam ja nju izblokirao.cim pocne da mi preti ja odustanem

Sad seta. Sa kaputom, bez gaca. Po parkovima. U 11 sati nocu

gde kaput po ovoj vrucini...ako bas hoces da znas spijuniram prostitutke na magistrali

Ivana al nije ona neka devojka nije za kraj šporeta paprike za ajvar da peče ne zna gde ono decu da ti rađa mada ima kukove za to dobar si ti čovek što si je ostavio ništa ja njoj nisam verovao o tebi šta mi je pričala a ne bi mi verovao kurve su sve one majku im jebem

Znam da si bolestan, ne moras

Jesam, prehlada me stisla, al napuniću ti usta nije mi teško ludice mala

Bas cu zbog ajvara da se zenim platim par zena da mi to odrade i cao

da sam joj poslao sliku nekog velikkkog kkurca onda mi ne bi pretila/kkurva

Dacu im jake dnevnice i da mi popuse kurac jer realno sva vrednost danasnje zene je sposobnost da radja, paradoksalno ali tako je

Jebeš im mater naćićeš i ti neku koju ćeš usrećiti a i ona tebe samo nastavi da tražiš i prilika kad ti se ukaže nemoj je propustiti

samo je pitanje vremena kad ce da izumu vestacke materice.videcemo onda sto ce moci da se kurce.

Zene umiru za dobrim kurcem, znas kako te slusaju ako imas dobar kurac, kucke jeftine. Nema veze labo ako imas mali kurac masi lepezom od deviza

Ja sam pragmatican covek sa empirijskim stavovima

Ma ja sam svoju buducu zenu vec upoznao. Tj nekoliko njih istina ali bolje je kad covek ima izbor da ne ostane sam ni u kom slucaju

kineskinja ima dosta a njima ne treba veliki kurac