Prijava

USKORO REZULTATI

dve godine kasnije

Jel stizu glasovi telegramima iz dijaspore u sta mi nemamo uvid pa se zato oteglo ovo brojanje
Je li mamu li vam jebem korumpiranu ja sam vidjen kao osvajac prvog mesta ali su se sad umesali vasi prsti mozete da slazete kako hocete kao stiglo 20 telegrama za jokaru a stiglo 3 a za moju 30 i osta ja bez nagrade
Muljate iza zavese kako vam odgovara znao sam odma da ne treba da ucestvujem

Šta je bre ovo, ukaže mi se šansa da uradim nešto od ovog svog bednog života i ništa od rezultata.
Ovako sam imao nastavnika srpskog niko nije dobijao peticu kod njega nikad i jednom uradim kontrolni dobro, on dođe i kaže ee prosuo sam med na kontrolne i ništa.
Dajte Stevča da sabere ovo bukvalno za dve sekunde i odredi i kvadratni koren i srednje odstupanje i sve, Profe, ne znam koji ti je izgovor, jedino ako je Bojan Suđić dobio koronu, pa ga menjaš ili ako si se zaljubio, opraštam ti ili ako si preminuo.

hahah kakav bednik

Hvala što ste glasali. izvinjavam se na kašnjenju, jbg droga je mnogo loša stvar…elem:

Roc - 10, 8 = 18
Jokara - 8, 10, 6, 10, 10, 10 = 54 I mesto
Olimpijsko selo - 8 = 8
Borba za 3.mesto - 6, 6, 6 = 18
Olimpijac - 10, 10 = 20 III mesto
Kenijac - 8, 6 = 14
Bosanska olimpijska medalja - 6, 8, 6, 10, 10 = 40 II mesto
Momčad - 10, 8 = 18
Stručni konsultant - 8, 6 =14
Ko karate - 10, 6 = 16
110 metara sa preponama - 8 = 8
Kafanski olimpijac - 6 = 6
Pad udalj - 8, 8 = 16

Čestitke autorima Daniel, highlander i AleksAndros a ostalima hvala na fer i korektnom učešću. Olimpijski pozdrav i vidimo se za 3 godine (učite nemački do tada).