Prijava

ne seri šmokljo, pa ovde imaš više takvih procentualno nego u srpskom narodu generalno

Pa da ali kolko god oni srali ovde, ne canceluju i DEPLATFORMUJU tebe, mene, bombasa, celta, melkya, triforsa. Svi imamo podjednako pravo da kenjamo ovde kolko nam duša ište bez opasnosti da onaj koji bude butthurt zbog toga što je neko od nas reko zahteva da nam se oduzme pravo na izražavanje, a to je nešto što ja cenim.

bukvalno si opisao razlog sto jos uvek ovde drobim sa triforsom i bombasom - zato sto je dobro da cujes misljenje koje je potpuno suprotno od tvog, a to nema na internetu u principu bas lako da se nadje.

smoklja jebe vise od svih nas zajedno

Čovek koji ubacuje eng reči u post koji piše nosi esarpu frizuru na stranu pantalone do čukljeva mokasine i teško da jebe
Šmokljo nadam se da grešim

I ne veseli me generalno što ovoliko znate o čoveku koji jebe svoju majku

32 godine imam i nikad nisam jebo. Skroz promašen stajling btw, jer stajling nemam, nosim stare ejsidisi majice kad idem da bacam sam na koš jer nemam irl prijatelje.

ovaj klip otprilike opisuje vukajliju sad :)

Jesi probao tinder šmokljo

Cuj probao, obrnuo ga

Nisam batke, živim u malom gradu, svako zna svakog.

хезно
sad će da dođe gambi i kaže da misliš da su transvestiti nenormalni jer imaš platu ispod 800e

hahahah

Stavi ga na pedes kilometara šta te boli kurac, budi sigma

Pa da ali kolko god oni srali ovde, ne canceluju i DEPLATFORMUJU tebe, mene, bombasa, celta, melkya, triforsa. Svi imamo podjednako pravo da kenjamo ovde kolko nam duša ište bez opasnosti da onaj koji bude butthurt zbog toga što je neko od nas reko zahteva da nam se oduzme pravo na izražavanje, a to je nešto što ja cenim.

<3

Bukv jedini razlog što dolazim ovde

Hej hej odličan pravac teme ali neodlična sama tema jer verujem da jedino nas trojica ovde i eventualno Zapata znamo ko je Krisčan, ja vrv najmanje i znam o liku jer sam za Soničua znao godinama, a tek kasnije saznao ko je autor iskreno ni tad me nije preterano zanimalo pogledo sam jedan Fredrik Knudsenov video na tu temu i to je bilo to

Ja nisam ni čuo za njega dok nije jebo majku svoju, ali interesantna zečija rupa baš

Ejdus dal je bio zlostavljan kao dete šta ceniš

Jeste