Prijava

Celt se javlja samo u snovima.

Jel mi ovo privatne poruke sad?

Jel mi ovo privatne poruke sad?

hahahaha

Celt ima klavir u kući.

Haha i ja gledam dal je moguce da je to na vukajliji proslo neopazeno.

Celt. Ima. Klavir. U. Kući.

K L A V I R
L
A
V
I
R

Klavir jebeni zauzima 16 kvadrata što dalje implicira da celt ne živi u garsonjeri u švici, naprotiv živi u ozbiljnim kvadraturama. A znamo koliko su vrtoglave cijene kvadrata u švici.

Drugari moji, celt je milioner.

Celt zna nekog ko ima više informacija o Šapcu, uživo.

Četvrti jahač Avangarde

Celt poseda kumove oko svog Stejnvej end sans i izvodi im temu iz Zone Zamfirove.

Celt ne liže dupe švabama.

U jbt, sarlo stoker, nisam ni video.

Klavir jebeni zauzima 16 kvadrata što dalje implicira da celt ne živi u garsonjeri u švici, naprotiv živi u ozbiljnim kvadraturama. A znamo koliko su vrtoglave cijene kvadrata u švici.

pa dobro bre majku mu, nije koncertni za ukras.
Ako hoces da sviras danas, kupis digitalni. Ono, moze i onaj uspravni, al ko da se jebe danas sa tim da ga stima, ako ustvari sviras.

Celt ima klavirštimera.

Celt svira sintisajzer na švajcarskim svadbama i gastarbajterskim tezgama.

- Lerer : Mali, gde ti je domaći?
- Celt jr. : izvinite učitelju, zaboravio sam ga kod kuće.
- Lerer : Jeste, sigurno ti je ostao na klaviru.
(čopor dece pršti od smeha)
- Celt jr. ih posmatra sa rezignacijom i misli se - kakvi primitivci.

Melkore, ne znam za sta me prozivas, ali u 2022. imanje nekog prosecnog klavira u kuci, ako nije neki bas jebozovni koncertni koji ti stoji u 14. sobi je poprilicno uzaludan posao.
99.99% tih klavira stoji negde rastimovano u uglu i koristi se ko polica.

Sto bi naravno znao da nekad probao nesto da sviras a nisi ustvari prisabacki selja koji misli da sto vece to bitnije.

Ali ko sam ja da pricam nesto, ti si rodjen 20km od mesta gde je neko, prvi u srbiji, posedovao klavir.

celt ima prosečan klavir i koristi ga kao policu.

Sto bi naravno znao da nekad probao nesto da sviras a nisi ustvari prisabacki selja koji misli da sto vece to bitnije.

Celtaro ako već kupuješ bmw i klavir - kupuješ bmw i klavir. Ne citroen i sintisajzer. Na tim stvarima se ne šteka, ili uzimaš ko čovek ili se ne ciganiš.

Umes li da sviras klavir?