Prijava

Tužno je što zbog par idiota ne mogu da glasaju normalni ljudi koji tek tako svrate na sajt...

slažem se sa abraxusom

E .. aj mojne misliće ljudi da sam gay :P

meni svejedno radite sta ocete,al ideja nije losha ja dajen glas ZA

Е јел би могло да се збуџи некако да се дају коментари на слике...Не би било лоше а?

у како сам испао, тек сам сад видео да је то изнешено као могућност на другом месту.Извињавам се...

nebi se slozio sa ovim, jer onda ovi clanovi sto su na novo gore izgube volju za time, a i to sto je dato da moras imat 50 za cat, ni to mi nije uredu...al staces mora se zivjeti...heheh

Necro Bumb! :)
Jel će biti ovo uradjeno, predlog je baš dobar, po meni bar...

Kao osoba koja je skeptična u vezi sa novajlijama podržavam ovaj predlog. :)

mislim da je najpraktičnije rešenje sakriti profil autora do trenutka glasanja, samim tim se i hejteri bacaju u rebus,,,i kako miš reče,uvesti opciju sakrivanja profila pre glasanja,ili ostaviti mogućnost da se i pre vidi ko je autor, pa ko voli nek' izvoli.
i ne budi skeptična sa novajlijama kolačiću ,prijateljski savet
kako ja shvatam vukajliju,osmišljena je kao mesto gde ti je (uglavnom sve dozvoljeno,naravno u granicama dobrog ukusa, pa ko smo mi da nekog sprečavamo da daje svoje mišljenje???Kako ja to shvatam sam čin ocenjivanja definicija,je u stvari direktan način izjašnjavanja, a to pravo niko ne bi trebao da uskrati, ni meni ,ni tebi , ni bilo kom novodošlom članu ....
to je pogrešno mišljenje ,bar kako ja to shvatam i vidim

Kolach, pricas o novajlijama?! Pa ti i ja smo novajlije. 6 meseci na sajtu nije nista. Jos prolazis razne faze i tripove. Pogledaj staru bagru - Surovi, muerrrte, kaizen, kurd, Gvozden, GZM, shiva... Oni nisu novajlije. I ne mozes tako davati svoj sud: "Skepticna u vezi sa novajlijama...". I oni su ljudi, jebes ga. I ti i ja smo jednom dosli na sajt i imali tek 50-100 bodova i neko nas je gledao kao potencijalne idiote (mozda i jesmo idioti, 'bem li ga...). Iskuliraj, opusti se, uzivaj u onome sto imas. Nemoj tresti praznu slamu...