Prijava

Umesto da je hepi što masa oće gleda govno on drami radi para. Kao da je iz svog džepa finansiro ljakse.

Istina, ko oće da se cima do bioskopa za neki film, cimaće se. Kog boli kurac i više voli kući neće.
Bonda novog ima da gledam u kinu, makar i da ima blu rej snimak na netu.
Cela ta priča mora ekskluzivno samo u bioskopu je sviranje kurcu. Ionako će da ga iseče u 10 epizoda i proda posle ko seriju.

U kino se gleda film koji dugo iscekujes i rifresujes kad ce novi trejler svako malo. Ili cak ni ne gledas trejler da si ne unistis utisak. Tako sam ja za Tenet, tako cu zdravlje i Dinu. Bondara novi mi je totalno, kad izadje na platforme, izadje

Zasto samo domaci supci ne daju da se piratuju filmovi?
A da ne pricam o onim ljakserima domacim kojima pesme ne mozes da vidis na Vukajliji nego moras da ides na jutjub,dok najvece svetske pesme mozes gledati i ovde LOL.

houltu9l
Zasto samo domaci supci ne daju da se piratuju filmovi?

Pa zato jer im je to tržište DAUNE neće toma jebeni puniti švapske bioskope.

D A U N E

Tako sam ja za Tenet, tako cu zdravlje i Dinu.

Ako te Reme čuje da željno iščekuješ Vilneov film, najebo si ga

Zato što ti je to taj srpski debilni uskogrudi mentalitet i poimanje sveta, on misli da ako neko ispiratuje njegov film da ga je on bože me sačuvaj OPLJAČKAO JAOJ, da je sav njegov mukotrpan rad i trud neko iskoristio za svoje zadovoljstvo a da mu to nije nadoknadio nikako. A ne shvataju da im piraterija zapravo podiže rejting tih njihovih 'umetničkih dela' kurčevih, jer kao što ste već rekli, onaj koji oće da se pocima i da da pare za kartu bioskopsku taj će da da u svakom slučaju, postojala piratska verzija filma ili ne, a ja kome puca kurčina da bacam pare na ta sranja nikad u životu ne bih otišao u bioskop, ali zato ako magijom piraterije film dođe do mene i ja ga pogledam i on ostavi nekakav, bilo kakav, ne mora ni dobar, utisak na mene, postoji šansa da ću ja nekom reći da ga pogleda, pa će da se raširi spika o tom filmu među ljudima među kojima možda, da piraterije nema, nikad ne bi bilo reči o tom filmu. Piraterija je mnogo delikatnija stvar od prostog EJ OPLJAČKAŠE ME HAPSI TO TAMO NE MOŽE TAKO.

Bond je jebena smorina teška.
I bioskopi su postali kurac, male prdljive sale nema više varijante 1k ljudi gleda film, sve separisano u boksove za prdenje.

Gledao sam Oca u bioskopu taman pred početak svih ovih sranja. Odličan film btw. Najbolja scena - izlazimo iz sale i gomila drugih ljudi stoji i čeka da udje na sledeću projekciju, pričaju, smeju se...Kada su nas videli zanemeli momentalno, u fazonu - jbt šta su vam radili tamo unutra.

Žao mi što nisam stigao da pogledam The life of p 3D, ili što nisam imao neki tv od 12000e da na njemu gledam prvi put.

A opet kad pogledaš, malo je blam da tužiš ljude za kradju nekakvih autorskih prava. Kakva autorska prava rodjače? Uzeo si već postojeću priču i samo je preneo na platno, i to nakaradno, pošto si gomilu detalja omašio. Da si čovek, 30% prihoda bi dao Tominim naslednicima pošto njemu već ne možeš.

Pa dobro je ispalo, ja sam preplakala taj film. Dobro je ispalo, ali ja sam predstavljena da pušim i da pijem, a ja nisam kap okusila alkohola ni pušila… mislim cigare.
Lepa Lukić o Tomi

Otac je odličan, to ni nije film, to je dokumentarac

Belo grlić je picka to je siže filma o tomislavu

Pa ne otici u bioskop je zlocin protiv umetnosti. Ali srbi nemaju svest o tome da treba platiti svakog ko je ucestvovao u snimanju filma, od glumca do onog sto razvlaci kablove (svaka aluzija na mrnoa je nenamerna) da scenografija takodje kosta, da ne pominjem dnevnice statistima i topli obrok svima navedenima... Prva zarada bi dosla tek kada neka televizija otkupi prava na prikazivanje filma. I od donacija, mozda preko sms-a da uplacujemo i za snimanje filmova? Da tako razmisljaju u Americi, verovatno nikada ne bi snimili film a Dzon Travolta bi se preselio u Borcu Gredu da skuplja limenke po kontejnerima sa svojim imenjakom

Donekle je i podnosljiva domaca piraterija americkih filmova jer je srpsko trziste za Holivud tek necujan prdez pokraj uragana, ali ovakav odnos prema domacoj kinematografiji je meni neshvatljiv, pa to moze da prodje par puta, ali dugorocno gledano to se vrati kao bumerang kad recimo bas Bjela ukapira da nema smisla ovde snimati filmove i zabatali pa onda necete imati sta ni da piratizujete. Drago mi je da pokrenuo ovaj talas, vec najavljuje i sledeci film sto je znacajan pomak na cijim krilima se mozda pokrenu i drugi srpski reziseri

Teski su uslovi, napredni odvajaju 0 dinara za kinematografiju i kulturu uopste, bukvalno sve zavisi od publike... A bioskop je jedan poseban dozivljaj

Opusteno Bohore znas da svinja vidi samo u korito sa splacinama...

Puši kurac, Stratimire

Odgledo sam film Toma, moram da priznam da me je pozitivno iznenadio, posebno druga polovina. Ne znam da l je bas remek delo, ali svakako ko nije od kamena zaplakao je. 7/10

Malo skuplja produkcija i odmah bolji film jebote!